„Tak Brzmi Miasto Online Showcase” – Tak Brzmi Miasto … w nowej odsłonie

Tak Brzmi Miasto zmienia się wraz ze zmieniającą się rzeczywistością. Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej serii wydarzeń „Tak Brzmi Miasto Online Showcase”, organizowanej we współpracy z portalem Art-Synergy. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już za kilka dni – 19 lipca 2020 r.

Wobec przeniesienia działalności znacznej części podmiotów z sektora kultury i sztuki, do Internetu –  nie pozostajemy bierni i rozpoczynamy cykl internetowych showcase’ów.

Tak Brzmi Miasto Online Showcase jest innowacyjnym projektem powstałym wskutek ogromnego zainteresowania organizowanymi przez nas Konferencją i Festiwalem, które odbywały się corocznie w Krakowie, od sześciu lat.

W części showcase’owej udział wzięło jak dotąd ponad 80 zespołów, z których wiele kontynuuje swoje kariery na największych festiwalach Europy i świata (Pohoda, Off Festival, Primavera Sound, Canadian MusicWeek). Ósma edycja wydarzenia, która odbyła się w 2019 r. została całkowicie wyprzedana (ponad 400 uczestników) – stąd też potrzeba wzbogacenia formuły o wydarzenie on-line.

Tak Brzmi Miasto Online Showcase to comiesięczne transmisje (max. 60 minut) obejmujące koncerty oraz wywiady z dwojgiem artystów. Odcinki prowadzone będą przez Gospodarza – uznanego reprezentanta branży muzycznej.

Pierwszy, pilotażowy online showcase odbędzie się już 19 lipca 2020 roku i poprowadzony zostanie on przez Marcina Bąkiewicza – dyrektora muzycznego w Antyradio, a jego gośćmi – wyłonionymi z setki kandydatów – będą zespoły KAC i BlackJob.

Więcej informacji o nadchodzącym Tak Brzmi Miasto Online Showcase dostępnych jest w naszym wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/727683828066198/, a streaming odbędzie się za pośrednictwem strony Art-Synergy: https://cutt.ly/XpSRMtd.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.