Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Fotografujemy (prawie) wszystko …

No i stało się. Po 6 latach postanowiliśmy “wydzielić” z Muzycznego Krakowa osobny projekt “Agencja Fotograficzna Muzyczny Kraków“. Dla serwisu Muzyczny Kraków nie oznacza to nic … fotoreporterzy pracują dalej.

Postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał i zająć się profesjonalną fotografią komercyjną – czyli fotografować wszystko (… z małymi wyjątkami).

Nadal specjalizujemy się w fotografii koncertowej i fotografujemy muzyków i artystów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej nowej strony internetowej:

E K I P A

Małgorzata Rzeszutek
Małgorzata Rzeszutek

Fotoreporter Muzycznego Krakowa. Na co dzień – zawodowy fotograf. “Fotografowanie muzyki” … to jej pasja. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy.

Magdalena Woch
Magdalena Woch

Fotoreporter Muzycznego Krakowa. Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga – największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.

Andrzej Wodziński
Andrzej Wodziński

Dziennikarz, redaktor naczelny i fotoreporter Muzycznego Krakowa. Z fotografowaniem związany od zawsze. Najchętniej robi zdjęcia muzyki, to znaczy artystów i odbiorców ich sztuki. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content Click to listen highlighted text!