agencja fotograficzna // fotografia koncertowa // fotografia komercyjna

Zdjęcia muzyki zrobić się nie da, ale można uwiecznić emocje, jakie jej towarzyszą. I to staramy się robić, relacjonując wydarzenia muzyczne w Krakowie … ale nie tylko.

Załogę Agencji Fotograficznej – Muzyczny Kraków, stanowią fotoreporterzy serwisu, którzy poza tym, zajmują się zawodowo komercyjną fotografią.

Fotografujemy nie tylko muzykę, muzyków i artystów. Fotografujemy (prawie) wszystko …


Małgorzata Rzeszutek
Małgorzata Rzeszutek

Fotoreporter Muzycznego Krakowa. Na co dzień – zawodowy fotograf. “Fotografowanie muzyki” … to jej pasja. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy.

Magdalena Woch
Magdalena Woch

Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga – największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.

Andrzej Wodziński
Andrzej Wodziński

Dziennikarz, redaktor naczelny Muzycznego Krakowa. Fotoreporter. Z fotografowaniem związany od zawsze. Najchętniej robi zdjęcia muzyki, to znaczy artystów i odbiorców ich sztuki. Wegetarianin i cyklista.

Fotografujemy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Czasami, wypuszczamy się “w Polskę“, nie stanowi to większego problemu …

FOTOGRAFIA KONCERTOWA – to nasza spacjalność ….

Od ponad 5 lat, dziennikarze i fotoreporterzy Muzycznego Krakowa relacjonują wydarzenia muzyczne i kulturalne. Fotografujemy imprezy duże a nawet bardzo duże (na przykład Gala Rozdania Fryderyków), ale też kameralne koncerty w krakowskich klubach.

SESJE FOTOGRAFICZNE I PORTRETOWE DLA ARTYSTÓW – na specjalne zamówienia …

Zapraszamy na sesje fotograficzne, studyjne i plenerowe. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym, który pozwala na pracę w dowolnym miejscu (na przykład sala prób lub studio nagrań). Fotografujemy solistów, zespoły i orkiestry, również chóry.

FOTORELACJE I FOTOREPORTARZE – z wydarzeń małych i dużych

Wykonujemy sesje i fotoreportaże z koncertów i wydarzeń kulturalnych. Ale nie tylko, nasza oferta dotyczy również konferencji i kongresów, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY – na potrzeby biznesu, stron internetowych etc.

Sesje fotograficzne dla firm, agencji nieruchomości itp. Nasze zdjęcia przygotowujemy specjalnie do użycia w internecie.

INNE – za wyjątkiem sesji ślubnych, od tego są specjaliści

Wszyscy fotografowie naszej agencji posiadają wieloletnie doświadczenie. Robiliśmy zdjęcia reklamowe, sesje produktowe. Chętnie służymy dodatkowymi informacjami na tematy związane z fotografią.


K O N T A K T

Małgorzata Rzeszutek
tel. 696 433 307
malgorzata@muzyczny-krakow.eu

Magda Woch
tel. 501 191 896
magda@muzyczny-krakow.eu

Andrzej Wodziński
tel. 696 996 410
agencja@muzyczny-krakow.eu