Lato na Fortach: Kraków pełen muzyki

Koncerty, widowiska, imprezy DJ-skie i tematyczne oraz turniej esportowy – ruszył wakacyjny cykl wydarzeń w nowych przestrzeniach Fortów Kleparz. Jeden z najbardziej znanych krakowskich klubów muzycznych zaprasza do swojego ogródka i na nowo otwarty dziedziniec. W sumie do dyspozycji gości będzie aż 3700 metrów kwadratowych.

Od 17 lipca 2020 roku, krakowianie będą mieli okazję poznać nową przestrzeń koncertową w ramach Fortów Kleparz – drugi dziedziniec (tzw. jaskółczy ogon) na czas wakacji stanie się centrum koncertowym miasta. W planach są koncerty gwiazd polskiej muzyki, imprezy rozkręcane przez najlepszych didżejów, gorące latynoskie wieczory i emocjonujący turniej esportowy. Na scenie wystąpi między innymi Lady Pank, Nosowska, Łąki Łan, LemON, Daria Zawiałow, Ørganek, Paweł Domagała, Ralph Kaminski, Ania Dąbrowska i Mikromusic. Ekipę didżejską tworzyć będą DJ Haade, DJ Bleq i DJ Adrianna. Nowością będzie widowisko w wykonaniu krakowskiego Art Color Ballet oraz finał turnieju esportowego CS:GO.

Strefa gastronomiczna zapewni szeroki wybór napojów, koktajli i dań z grilla, wśród których należy podkreślić oryginalne przysmaki kuchni wenezuelskiej.

  • Klub Forty Kleparz zaprasza w każdy letni tydzień od czwartku do niedzieli od godziny 17:00. Bilety na koncerty i widowisko Art Color Ballet:

Wstęp na pozostałe imprezy jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć w wydarzeniach na fanpage’u Fortów Kleparz:

Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.