Łaźnia Nowa zaprasza na Bulwar[t] Sztuki – relacja z konferencji prasowej

W czwartek 9 lipca odbyła się w ogrodach teatru Łaźna Nowa konferencja prasowa zapowiadająca Bulwar[t] Sztuki. To już kolejna edycja. W tym roku ze względu na pandemiczne obostrzenia przeniesiona do ogrodów Łaźni Nowej. Choć zmienia się przestrzeń formuła pozostaje.

Program nasycony jest fantastycznymi wydarzeniami. Na początek Jan Peszek i Pluton P-Brane, będzie Wieczór Impro, porywająca za serce Ginczanka i jej sposób na prostotę życia. Zobaczymy Jerzego Stuhra w sztuce Wałęsa w Kolonos i Nowohucką Telenowele.

Wakacyjna akademia filmu polskiego Łukasza Maciejewskiego zachęca takimi tytułami jak (Nie)znajomi, Wszytko dla mojej matki, Jak pies z Kotem, Proceder i Zimna Wojna. Kino świat pokaże Sokół z masłem orzechowym, oskarowy Parasite, Mój piękny Syn, Kobieta idzie na Wojnę a na koniec Jutro albo pojutrze.

Cykl Małgorzaty Wach Literacki ogień zabierze nas w świat literatury, rozmów i ciekawych spotkań z wybitnymi reporterami i pisarzami. Będę warsztaty na których będzie można zobaczyć i poznać pracę teatru dzięki spotkaniom z artystami i rzemieślnikami którzy pokarzą nam jak działa teatr.

Miłośnicy tanga będę mogli spotkać się na warsztatach prowadzonych przez właścicieli szkoły tańca Bravo Tango Annę i Marcina Sieprawskich. Bulwar[t] zaprasza nas na warsztaty choreograficzne terytoria intymne, hasanie w 5 rytmach, spektakl-koncert Trzecioligowy życia król, a dla najmłodszych rodzinne czytanie i warsztaty.

Rezerwujcie czas bo lipiec i sierpień w Łaźni Nowej przepełnione będą fantastycznymi wydarzeniami. Spragnionych sztuki i kultury zachęcamy do wyjścia z domu i wybrania się do Nowej Huty jest w czym wybierać. My na pewno tam będziemy.

Więcej informacji:

Fotorelacja z konferencji prasowej, foto: Magda Woch

Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.