Sięgnijmy po nowe szczyty z najnowszym klipem OXON | SARNVLA!

Zobaczyłam ten klip i musiałam o tym napisać! W końcu rzecz się się dzieje w moich ukochanych Tatrach! Fantastycznie, że mimo iż te góry są przez ludzi schodzone wzdłuż i wszerz to ciągle dają inspirację artystom do pracy. Teraz możemy doświadczać kolejnego dzieła powstałego w Tatrach- klipu Lifter OXONA i SARNVALI!

Lifter to album, na którym bangery przeplatają się z emocjonalnymi utworami, a całość okraszona jest urozmaiconą, często podśpiewywaną nawijką na bogato zaaranżowanych bitach– możemy przeczytać o płycie.

Jest ona efektem współpracy krakowskiego rapera Oxona z producentem Sarnvlą. Duchowy spadkobierca albumu Z tym będzie Ci jeszcze łatwiej, gdzie każdy utwór ma na celu poprawiać humor i podnosić słuchaczom nastrój, a twórcom poprzeczkę. Jest tu hitowość Supermocy, klimat Słuchaj mnie, oraz (to co lubię najbardziej) osobiste treści.

To jednocześnie pierwsza płyta w całości wyprodukowana przez Sarnvlę, który ma na swoim koncie wieloletnią działalność koncertową.

Mnie przede wszystkim poruszył teledysk, ze względu na moje zamiłowanie górskie. Teledysk był kręcony pod Giewontem, w tle co chwilę można zobaczyć zarys Śpiącego Rycerza. Jak powiedział sam producent Sarnvla, wybór tego miejsca na teledysk był całkowicie oczywisty. Góry kojarzą się z wolnością, ale i trudnymi wyborami, a o tym mówi ten klip. To odważny, samoświadomy projekt, który łączy pozytywną życiową treść ze zróżnicowaną formą.

Możemy tez gościnnie usłyszeć w klipie Kojota, Adriana Burka oraz beatboxera Pawełka. Autorem fotografii wykorzystanych w poligrafii albumu, w tym zdjęcia okładkowego, jest Maciek Zięba, który odpowiada również za oprawę wizualną i projekt wydania.

Default image
Anna Maria Tryba
Publicystka. Redaktor prowadząca dział teatralny na portalu Muzyczny Kraków. Na co dzień publikuje w takich czasopismach jak: Tatry, Witkacy!, TEMI, Tygodnik podhalański, Migotania. Zafascynowana postacią Witkacego, kulturą podhalańską, teatrem i górskimi wędrówkami.
Skip to content