Lato na Fortach, koncert otwarcia – Mikromusic, w obiektywie Muzycznego Krakowa

W piątek, 17 lipca 2020 roku odbył się historyczny (… bo po długiej, spowodowanej “zarazą” przerwie) koncert, otwierający cykl Lato na Fortach, Tym samym Klub Forty Kleparz, zainaugurował “postpandemiczną” erę koncertową.

Wszystko odbywało się zgodnie z zasadami określonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Organizatorzy poradzili sobie z tym wyzwaniem i wszystko przebiegało sprawnie i bez nieporozumień (… publiczność podeszła do obostrzeń ze zrozumieniem). Organizatorzy poradzili sobie również z ulewnym deszczem, zapewniając “potrzebującym” parasole.

Na koncercie wystąpił Mikromusic a jako suport usłyszeliśmy Asię Nawojowską. Było dużo radości, śmiechu i był też taniec w deszczu ….

Poniżej fotorelacja.

Foto © Małgorzata RzeszutekAgencja Fotograficzna Muzyczny Kraków

Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content