Rock For People 2020: The Pretty Reckless … i inni!

Tegoroczny program festiwalu otworzyły grupy Green Day, Fall Out Boy i The 1975! Do line-upu dołączył właśnie amerykański rockowy zespół The Pretty Reckless z przejmującym głosem Taylor Momsen, który łapie za serce. Wokalistka jest znana też jako aktorka popularnego serialu „Gossip Girl”. The Pretty Reckless supportowali Soundgarden podczas ich ostatniej trasy koncertowej, a Matt Cameron (perkusista Soundgarden i Pearl Jam) pracuje właśnie z nimi nad nowym materiałem!

Grono artystów zasilił niedawno pięcioosobowy zespół z Osaki – Crossfaith, który czerpie inspirację od największych mistrzów nu-metalu, dodaje do nich industrialny klimat, elektronikę w stylu The Prodigy i chwytliwe melodie. Ponadto na festiwalu wystąpią kanadyjczycy z PUP! Ich twórczość to piosenki indie-rockowe wypełnione niepowtarzalnym humorem. Nie zabraknie też doskonałej mieszanki porywającej muzyki pop z akustycznymi elementami i liryczną otwartością w wykonaniu Sophie and the Giants orazuzależniających melodii Catfish and the Bottleman!

Wśród ogłoszonych już zespołów znajdują się także: Weezer, DOPE D.O.D., SKYND, John Wolfhooker, Neck Deep, Dream State, Motionless in White, De Staat. Lista wykonawców sukcesywnie się wydłuża, tak by w czerwcu zapełnić kilka festiwalowych scen od samego startu imprezy, aż po ostatnią koncertową noc. Od 1. do 24. grudnia organizatorzy ujawniają po jednym nowym artyście w line-upie! Warto więc być na bieżąco i śledzić polski profil festiwalu oraz dołączyć do wydarzenia Polacy na Rock For People 2020!

Rock For People to wielka wielka muzyczna uczta dla miłośników ciężkiego grania, elektronicznych brzmień oraz niepowtarzalnej, rock’n’rollowej atmosfery! 26. edycja legendarnego festiwalu Rock For People odbędzie się w czeskim Hradec Králové od 18 do 20 czerwca!

Trzydniowe karnety oraz jednodniowe bilety są już dostępne w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 18-20 czerwca 2020
WWW: www.rockforpeople.pl
FB: www.fb.com/rockforpeoplepl
BILETY: www.joystore.pl/rock-for-people
INSTA: www.instagram.com/rockforpeople.pl

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.