Rock For People 2020: Green Day, Fall Out Boy, Weezer i inni!

Zbliża się wielka muzyczna uczta dla miłośników ciężkiego grania, elektronicznych brzmień oraz niepowtarzalnej, rock’n’rollowej atmosfery! 26. edycja legendarnego festiwalu Rock For People odbędzie się w czeskim Hradec Králové od 18 do 20 czerwca! Znamy już pierwszych artystów czeskiego festiwalu, a wśród nich: Green Day, Fall Out Boy, Weezer, DOPE D.O.D, SKYND i John Wolfhooker!

Tegoroczny program festiwalu otwiera zespół Green Day! Określa się ich jako założycieli amerykańskiego punka i jeden z najbardziej wpływowych zespołów swojej generacji! Kolejni artyści w line-upie Rock For People 2020 to Fall Out Boy! 18 lat na scenie, 7 albumów studyjnych, niezliczona ilość hitów… już w lipcu zagrają swój set w Hradcu Králové! Do grona zespołów dołączył także amerykański klasyk, który istnieje na scenie od 1992 roku – Weezer! Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym rockowym gigancie – posłuchajcie ich największych przebojów, takich jak: Island In The Sun, Buddy Holly, Say It Ain´t So lub Beverly Hills! Już wiecie o kim mowa? Miłośnicy mocnego rapu też znajdą coś dla siebie. Holenderskie trio DOPE D.O.D. łączy hardcore rap z dubstepem i rockiem rozpowszechniając najmroczniejszą wersję rapu na całym świecie! To jeszcze nie koniec. Na Rock For People wystąpi kreatywny, australijski duet elektroniczno-industrialny SKYND i grupa John Wolfhooker, która spodoba się wszystkim tym, którzy lubią melodyjne podejście do hardcore’a połączone z rockiem alternatywnym i wpływami rock’n’rolla, pop-punk czy funk.

Trzydniowe karnety dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie joyStore by Joytown.

GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 18-20 czerwca 2020
WWW: www.rockforpeople.pl
FB: www.fb.com/rockforpeoplepl
BILETY: www.joystore.pl/rock-for-people
INSTA: www.instagram.com/rockforpeople.pl

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.