Podgórska Scena Muzyczna, 6 września – “Old Metropolitan Band”

Stowarzyszenie Podgórze.pl, Fundacja Targu Pietruszkowego i restauracji ” Trattoria Venezia ” zapraszaja na pierwszy z cyklu koncertów na Placu Niepodległości w Podgórzu w dniu 6 września o godzinie 19:00. Zagra “Old Metropolitan Band”, jeden z najstarszych zespołów jazzowych w kraju. W sobotę 7 września czas umili  “Boba Jazz Band”, zespół w klimacie swingującego jazzu z wyjątkowym trębaczem i wokalistą Władysławem Grochotem.

Podczas koncertów nie zabraknie  dodatkowych atrakcji jak specjalna strefa gastronomiczna z wyjątkowym menu festiwalowym  przygotowanym przez szefa kuchni restauracji Trattoria Venezia  Adama Zegana który zadba o to osobiście.

Podczas koncertów będzie można spróbować piw z Krakowskiego browaru Piwojad  trzykrotnego zdobywcy pierwszego miejsca na “Krakowskim Festiwalu Piw Rzemieślniczych”.

Wspólnie z Krakowską Szkołą Jazzową zamierzamy stworzyć wyjątkową przestrzeń dla muzyki i muzyków którą udostępnimy wszystkim którzy będą chcieli spróbować swoich sił na scenie, w tym celu będziemy zapraszać uczniów oraz początkujących muzyków  do występów scenicznych.

Scena koncertowa ma promować wydarzenia charytatywne takie jak “Pierwsza Podgórska Kolacja Degustacyjna” z której całkowity dochód przeznaczony będzie na utworzenie funduszu stypendialnego dla dzieci i młodzieży z Podgórza a także dla akcji ” Biegaj w Podgórzu ” organizowanej przez Fundację Kibica.

Mamy nadzieję że wspólnymi siłami stworzymy wyjątkowe wydarzenie  które zostanie zapamiętane na długo.

Więcej informacji:

Na wydarzenie zaprasza zespół restauracji “Trattoria Venezia” – organizator wydarzenia

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.