NOCNY KOCHANEK – Żywiec, MOTO ROCK Festiwal – REAKTYWACJA

Na samo wydarzenie MOTO ROCK Festiwal, czekaliśmy kilka dobrych lat. Zlot motocyklowy odbywający się cyklicznie w międzynarodowym gronie uczestników od 2006 do 2014 roku, wrócił w odświeżonej wersji i pod nową nazwą – MOTO ROCK Festiwal: REAKTYWACJA! Z fanami motocykli, dobrego towarzystwa i rockowego brzmienia widzieliśmy się 19tego i 20tego sierpnia w Amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu.

A co o samym Nocnym Kochanku? Ich występów się nie komentuje. Na ich występy się po prostu chodzi. A potem przeżywa i przeżywa i przeżywa. A potem idzie się znowu. Dlaczego? Bo Nocny Kochanek to narkotyk. Legalny, doskonałej jakości narkotyk.

  • Organizatorzy: DM Agency oraz Road Runners MC Poland
  • Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
  • Partnerzy: Antyradio, Żywiec Info

Foto © Tomasz Czernek. All rights reserved.

Podziel się swoją opinią
Tomasz Czernek
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content