Mrozu – FEST FESTIVAL, Park Śląski w Chorzowie

Mrozu – piosenkarz, autor tekstów, kompozytor, producent. Opis choć prawdziwy to sztywny jak z Wikipedii. A tak bardziej z serca? Mrozu to na pewno posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej.

Artysta niezwykle dojrzały. Pokazał to zwłaszcza płytą ZEW, gdzie da się słyszeć wyraźny ukłon w stronę lat ’60 i ’70 ubiegłego stulecia. Czyli tak naprawdę jedne z najlepszych dekad dla muzyki. To przekłada się na cudowne doznania płynące ze sceny w takcie koncertów Mroza.

Niesamowicie przyjemny wokal i różnorodność instrumentalna sprawiają, że koncert przenosi słuchacza w kompletnie nieznane rewiry. Czasem melancholii, czasem w ostrzejsze rockowe brzmienia. Zatem… zdecydowanie warto, warto, warto.

Relacja z koncertu Mrozu, 14 sierpnia 2021 roku na FEST FESTIVAL, Park Śląski w Chorzowie

Foto © Tomasz Czernek

Default image
Tomasz Czernek
Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!
Skip to content