The Women, koncert promujący nowy album TheMachine – Klub Kwadrat

3 września 2021 w Krakowskim klubie Kwadrat wystąpi zespół TheWomen. Podczas koncertu zostaną zagrane przeboje z najnowszego albumu zespołu TheWomen – TheMachine. Jako support, wystąpi Graveyard Disciples.

Zespół TheWomen zagra o 21.00. Jednak warto wcześniej pojawić się w klubie Kwadrat. Bramy będą otwarte już o godzinie 19.00, a support Graveyard Disciples wystąpi o godzinie 20.00

Oto jeden z klipów zapowiadających album The Machine.

Muzyczny Kraków od jakiegoś czasu przygląda się tej formacji … za jakiś czas napiszemy o nich więcej.

Koncert: Kraków, Klub Kwadrat, 3 września 2021, godzina 20:00

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content