Koncert Skunk Anansie w krakowskim Klubie Studio – fotorelacja

W ciągu ostatnich 25 lat Skunk Anansie zyskali międzynarodową sławę jako jeden z największych zespołów rockowych wszech czasów, a sama Skin stała się jedną z najbardziej kultowych artystek na świecie, a także inspirującym wzorem do naśladowania, aktywistką, pionierką dla kobiet w branży muzycznej, modelką i muzą projektantów mody.

W zeszłym roku Skunk Anansie przedstawili fanom zupełnie nową odsłonę swojej muzyki z genialnym utworem „What You Do For Love”. Piosenka pojawiła się na antenie BBC Radio 2 i od razu podbiła serca fanów. Następnie na początku tego roku poznaliśmy szalejący riff „This Means War”, któremu towarzyszyło niesamowite video zarejestrowane w czasie ich ostatniego występu w Polsce na festiwalu Pol’and’Rock dla 800 tysięcy ludzi.

Zespół zagrał 5 maja 2022 roku w krakowskim Klubie Studio, oto fotorelacja:

Autorką zdjęć jest Magda Woch. All Rights Reserved.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Magda Woch

Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Zdobywczyni I miejsca w konkursie Grand Press Photo 2021, w kategorii: reportaż, życie codzienne. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.

Skip to content