DakhaBrakha – w Krakowie, czerwiec 2021 – FOTORELACJA

21 czerwca 2021 roku w krakowskiej Nowej Rezydencji wystąpił ukraiński zespół DakhaBrakha. Było to niezwykłe wydarzenie, takiej ilości pozytywnej energii dawno już nie dane mi było odczuwać. Takie koncerty przywracają mi (mocno ostatnio zachwianą) wiarę w ludzi …

Relację z tego koncertu napisze nasza redakcyjna koleżanka Anna Szpilewska. Ja miałem wielką przyjemność wydarzenie to fotografować. Oprócz zdjęć, które można zobaczyć poniżej, dodam jednak kilka słów od siebie.

Na koncercie byli ludzie o karnacji skóry białej, czarnej i żółtej. Mówiący po Polsku, Ukraińsku, Angielsku i kilku innych językach. Zespołowi DakhaBrakha udało się wszystkich tych ludzi spoić w jedną grupę, czerpiącą ogromną radość ze słuchania muzyki. Niesamowita pozytywna energii, która emanował od artystów i ich muzyki, w fantastyczny sposób przeniosła się na publiczność.

Przyznam, że byłem na niewielu koncertach, gdzie różnorodna publiczność i występujący artyści – utworzyli przedziwną, fantastyczną emocjonalną jedność …. Obrazki poniżej 🙂

Foto © Andrzej Wodziński – agencja fotograficzna Muzyczny Kraków

Organizatorem wydarzenia był: fource.pl

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content