Cheap Tobacco + jam session!

BLUESOWY BEFORE z Cheap Tobacco + JAM SESSION! CHEAP TOBACCO, to jeden z najpopularniejszych zespołów nowej fali polskiego blues-rocka! W ciągu 5 lat aktywności scenicznej zespół zagrał ponad 250 koncertów oraz wystąpił na najważniejszych festiwalach muzyki około-bluesowej i rockowej zarówno w kraju jak i za granicą m.in Rawa Blues, Suwałki Blues Festiwal, Blues Na Świecie, Jesień z Bluesem w Białymstoku, Bluesroads, Noc w muzeum (Bratysława), Bochum Total (Niemcy), Hard Rock Rising, Solo Życia w Lublinie, Juwenalia w Krakowie. W roku 2015 Cheap Tobacco można było zobaczyć na jednej scenie z zespołami takimi jak HEY, Łąki Łan, Dżem, Ania Rusowicz, Happysad, Muchy, Cree.

Rok temu mogliście ich usłyszeć podczas Juwenaliów Krakowskich 2015, natomiast w tym roku goszczą w Klubie Studenckim Żaczek ponownie!

Gwarantujemy, że ten wieczór – 24 kwietnia – będzie dla Was wyjąkowy, ponieważ PO KONCERCIE zapraszamy wszystkich do wspólnego jamowania! Zapewniamy backline oraz frontline, a także mały poczęstunek dla wszystkich muzyków 😉

SUPPORT: 9Kidneys!

Bilety:
przedsprzedaż: 5 zł (ulgowy) / 10 zł (normalny)
w dniu koncertu: 10 zł (ulgowy) / 15 zł (normalny)

[ct_spacer height=”20″]

[ct_spacer height=”20″]

UWAGA: dla muzyków biorących udział w Jam Session wstęp na wydarzenie jest WOLNY!

Cheap Tobacco

Koncert: 24 kwietnia 2016 godzina 20:00 – Kraków, Klub Żaczek

źródło informacji:
Informacja prasowa organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
NewsRoom

Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.

Skip to content