-
Telefon: + 48 696 996 410
-
Email: kontakt@muzyczny-krakow.eu
Październik 2024 w Nowohuckim Centrum Kultury
Dziesiąty miesiąc roku będzie pełen wartych uwagi wydarzeń. Na Scenie NCK wystąpią znani, popularni i lubiani artyści. Anna Rusowicz swoimi piosenkami przeniesie nas w kolorowe lata 60. i 70. ubiegłego wieku, a Tomasz Wachnowski, w towarzystwie zacnego grona zaproszonych przez siebie gości, obchodzić będzie okrągły jubileusz swojej artystycznej drogi. Marcin Kydryński zaprasza na muzyczną sjestę w towarzystwie najbardziej stylowej kontynuatorki sztuki Cesarii Evory, Aga Zayran przypomni jazzowe standardy i polskie evergreeny, duet Smolik/Kev Fox zabrzmi elektroniczne, a Dawid Tyszkowski zaproponujealternatywny pop. W muzyczną podróż od piwnicy aż po strych zabierze nas Natalia Lesz, która zaśpiewa wierszyki domowe Michała Rusinka.
Najmłodszych teatralnych widzów zapraszamy w świat przygód wesołej świnki Peppy, a nieco starszych na sceniczną wersję znanego serialu – „Friends”.
Możemy też wybrać się na jeden z trzech spotkań z humorem w roli głównej. Swoim satyrycznym spojrzeniem na życie postarają się zarazić publiczność: Antoni Syrek-Dąbrowski, Kabaret Młodych Panów, Piotr Bałtroczyk i Cezary Jurkiewicz.
Można też wybrać się na kolejne spotkanie z cyklu Życie jest piękne albo wziąć udział w weekendowym maratonie tworzenia gier Steelworks Jam III.
W październiku warto też zaglądnąć do naszych galerii. Doroczne wydarzenie Siła Fotografii to sześć wystaw z World Press Photo na czele. Dodatkowo prezentowane będą zdjęcia Zdzisława Beksińskiego, Tadeusza Rolke, Anity Andrzejewskiej, Wojtka Moskwy i członków zrzeszonych w Krakowskim Klubie Fotograficznym.
Wydarzenia:
3 października (czwartek), g. 18.00, sala kameralna 203
POROZMAWIAJMY O… „Profilaktyka raka piersi”
Nowy cykl spotkań poświęcony zdrowiu, organizowany wspólnie z międzynarodową organizacją kobiecą SOROPTIMIST INTERNATIONAL. Bohaterką pierwszego spotkania jest Kinga Orwat – młoda kobieta, która doświadczyła choroby raka piersi.
prowadzenie: lek. Aleksandra Kowalik
goście specjalni: dr nauk med. Maria Kopczyńska–Kowalczykowa i dr nauk medycznych Joanna Anioł
bilety: 2 zł
3 października (czwartek), g. 19.00, Scena NCK
ANTONI SYREK-DĄBROWSKI „Jaka piękna katastrofa” – stand-up
Zapiski przeżyć z ostatniego roku komika. Perspektywa jego patrzenia na świat zmieniła się znacznie odkąd został ojcem. Przed Antonim wystąpi support.
dla widzów 18+
bilety: od 79 zł
4 października (piątek), g. 17.00 i 20.00, Scena NCK
KABARET MŁODYCH PANÓW „Co się stało?”
Najnowszy program kabaretu jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada – nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie – nic, dlaczego pytasz? Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!!
bilety: 110 zł
5 października (sobota), g. 19.00, Scena NCK
ANNA RUSOWICZ – koncert
Jedna z najwybitniejszych piosenkarek sceny retro w Polsce! Artystka zaprezentuje materiał z najnowszego wydawnictwa oraz dobrze znane utwory z poprzednich płyt. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w czasie do epoki lat 60. i 70., która wciąż fascynuje! Album, którego premiera miała miejsce wiosną 2024, zapowiadały cztery single „TOBIE”, „Ciebie kochać chcę” , „Co się stało z naszą miłością” i „ Plan na miłość”.
Anna Rusowicz – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i psycholog sceny, znana przede wszystkim fanom muzyki retro. Jej twórczość nawiązuje do kolorowych lat 60. i 70. Laureatka czterech Fryderyków, której dwie z czterech płyt okryły się złotem. Jej twórczość charakteryzuje lekkość i pogoda ducha, a przede wszystkim – wysoki poziom artystyczny, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających słuchaczy.
bilety: 110/90 zł
6 października (niedziela), g. 10.00, 13.00 i 16.00, Scena NCK
PRZYGODY ŚWINKI PEPPY – spektakl dla dzieci
Dołącz do Peppy w chwili, gdy przygotowuje się do ekscytującej wyprawy z George’em i jej szkolnymi przyjaciółmi: kucykiem Pedro, owcą Suzy i żyrafą Geraldem.
bilety: 35-110 zł
9 października (środa), g. 19.00, Scena NCK
TOMEK WACHNOWSKI „40-stka po krakowsku”
Zapowiada się wieczór pełen przyjaźni, wzruszeń, ale też niespodzianek. Zaczniemy piosenką „Dziennik z podróży” – piosenką z płyty „Śniegowice” nagranej w Krakowie z udziałem Tadeusza Leśniaka i Leszka Szczerby.
wystąpią: Andrzej Sikorowski, Marcin Daniec, Mirek Czyżykiewicz, Magda Piskorczyk, Basia Stępniak-Wilk, Adam Ziemianin, Krzysztof Ścierański, Jacek Królik
zespół w składzie: Daniel Połeć, Oleg Dyyak, Anna Dyyak, Paweł Dyyak, Leszek Szczerba, Tadeusz Leśniak, Wojciech Front
prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
bilety: 80/60 zł
10 października (czwartek), g. 19.00, Scena NCK
PIOTR BAŁTROCZYK „Starość nie jest dla mięczaków”
Kabareciarz i konferansjer, dziennikarz, satyryk, poeta, prezenter telewizyjny i radiowy. Stand-uper, który uporczywie twierdzi, że nie ma nic do powiedzenia, choć pełną humoru sztukę słowa opanował w sposób perfekcyjny. Każdy występ Bałtroczyka to czas wypełniony inteligentną zabawą i humorem na wysokim poziomie.
bilety: 90 zł
11 października (piątek), g. 17.00
AGATA DUDA-GRACZ OPROWADZA PO GALERII AUTORSKIEJ JERZEGO DUDY-GRACZA
Przewodniczką specjalnego kuratorskiego oprowadzania będzie Agata Duda-Gracz, historyczka sztuki, reżyserka teatralna, a prywatnie córka Artysty. Jej opowieść o jednym z najwybitniejszych polskich malarzy drugiej połowy XX wieku wypełnią więc nie tylko profesjonalne uwagi na temat eksponowanych w naszej Galerii dzieł, ale też barwne szczegóły z życia tej niezwykłej postaci. Twórczość zmarłego w 2004 roku Jerzego Dudy-Gracza od lat przyciąga miłośników sztuki arcymistrzostwem warsztatu, różnorodnością podejmowanych tematów oraz umiejętnością obrazowania rzeczywistości, łączącą przenikliwość i bezkompromisowość obserwacji z wrażliwą kreacją w duchu romantyzmu.
bilety: 60 zł
12 października (sobota), g. 15.00 i 19.00, Scena NCK
FRIENDS – the unauthorized musical parody – Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu
Spektakl w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej pozwoli fanom serialu zobaczyć na jednej scenie wszystkich głównych bohaterów. To bezpieczny, radosny świat, w którym problemy zawsze można rozwiązać, nigdy nie dzieją się życiowe tragedie, a relacje damsko-męskie traktowane są z dużym dystansem. Podróż do Wielkiego Jabłka umilą śpiewane na żywo „friendsowe” piosenki w polskim tłumaczeniu.
bilety: 140/120 zł
13 października (niedziela), g. 11.00, Studio KCC
CONTAKIDS – familijne warsztaty bliskościowe
Ruchowe zajęcia bliskościowe, które opierają się na idei wykorzystania kontaktu fizycznego do rozwoju głębszej formy komunikacji między dorosłymi, a dziećmi.
prowadzenie: Monika Węgrzynowicz
warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 1,5-5 lat
bilety: 50 zł (dziecko + opiekun)
13 października (niedziela), g. 16.00 i 19.00, Scena NCK
WIELKA GALA OPERETKOWA – Brylantowe Gody Nowej Huty
Pełne magii widowisko, którego formuła zostanie zaadaptowana specjalnie na potrzeby Brylantowych Godów Nowej Huty. Szczegółowo dobrany repertuar, pełen dynamiki i temperamentu oraz wyjątkowi wykonawcy, przeniosą publiczność z głębin podziemnego świata w przysłowiowe „siódme niebo” wrażeń artystycznych. Zemsta Nietoperza, Perła Tokaju, Baron Cygański, Księżniczka Czardasza, to tylko niektóre operetki, których fragmenty usłyszymy podczas koncertu.
Wystąpią: Kamila Lendzion, Joanna Nowrot Maciejowska, Paulina Janczaruk, Jakub Milewski, Łukasz Gaj, Jakub Oczkowski, Krynickie Studio Baletowe im. Władysława Szlęka pod kierownictwem Małgorzaty Malczak, Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy.
Wstęp na podstawie zaproszeń – dostępne w kasie NCK
14 października (poniedziałek), g. 19.00, Scena NCK
MARCIN KYDRYŃSKI PREZENTUJE „Siesta w drodze” – Nancy Vieira
Tym razem na scenie wystąpi Nancy Vieira – najbardziej stylowa kontynuatorka sztuki Cesarii Evory. Artystka, po sześciu latach od tej premiery, wraca na trasę „Siesty w drodze” z nową muzyką.
prowadzenie: Marcin Kydryński
bilety: 130-170 zł
15 października (wtorek), g. 10.00, sala kameralna 203
W KRĘGU MAM – spotkania dla kobiet w ciąży i mam
Mówi się że potrzeba całej wioski, aby wychować dziecko. Myślę, że potrzeba również wioski, aby wesprzeć mamę. Sama w swoim pięciokrotnym macierzyństwie doświadczyłam wartości wsparcia innych kobiet – w moim wieku i starszych. Zapraszam na spotkania kobiety w ciąży i z małymi dziećmi. Będziemy rozmawiać, wspierać się, słuchać i dodawać otuchy. Śmiać się i wzruszać. Po prostu być razem – mówi prowadząca zajęcia Magdalena Niemyjska.
prowadzenie: Magdalena Niemyjska
jednorazowa wejściówka – 1 zł
15 października (wtorek), g. 19.00, Scena NCK
AGA ZARYAN „Polskie piosenki”
Artystka sięgnie po utwory jazzowych kompozytorów. W repertuarze nie zabraknie też polskich evergreenów. Usłyszymy Kocham cię, kochanie moje Maanamu, Ale w koło jest wesoło Perfectu, La valse du mal Kaliny Jędrusik, Pamiętasz była jesień Sławy Przybylskiej.
zespół w składzie: Michał Tokaj, Michał Barański, Łukasz Żyta, Robert Majewski
bilety: 130/110 zł
17 października (czwartek), g. 18.00, Scena NCK
NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI: Andrzej Zaucha
wystąpią: Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Andrzej Łukasik
zaprasza – Barbara Stępniak-Wilk
Janusz Szrom wraz z zespołem zaprasza na pełen muzyki, opowieści i anegdot wieczór z piosenkami nieodżałowanego Andrzeja Zauchy, przełożonymi na język jazzu. Recital jest doskonałą okazją do podróży w czasie, kiedy to prawdziwi kompozytorzy do spółki z autentycznymi tekściarzami, nierzadko prawdziwymi poetami, tworzyli repertuar dla charyzmatycznych wykonawców. Andrzej Zaucha mimo swojego krótkiego życia (śpiewał w latach 1969-1991) pozostawił po sobie spuściznę 240 utworów premierowych, czyli takich, które zostały dla niego napisane i przez niego po raz pierwszy wykonane. Ten szokujący kontyngent zaświadcza o niezwykłej pracowitości artysty, jego ponadprzeciętnym talencie, a także miłości do muzyki i do samego śpiewania. „Tak samo wartościowe jest śpiewanie standardów, jak dobre wykonanie piosenek” – mówił Zaucha. „Standardy z istoty swojej są jazzowe, natomiast w piosenkach jest też coś z jazzu”.
bilety: 45/35 zł
18 października (piątek), g. 20.00, Scena NCK
NORWID / OD.NOWA – Baasch, Gaba Kulka, Natalia Niemen, Renata Przemyk, Tomek Makowiecki
60. edycja Studenckiego Festiwalu Piosenki
Na program wydarzenia składają się utwory pochodzące z nagranej w 2021 roku płyty pod tym samym tytułem, album powstał z okazji 200. rocznicy urodzin Norwida, a artyści wykonali, w większości premierowe, kompozycje stworzone do jego wierszy. Publiczność usłyszy m.in.: „W Weronie”, „Czemu nie w Chórze”, „Jesień”, „Ty mnie do pieśni pokornej nie wołaj” czy „Królestwo”. Zabrzmią zarówno utwory akustyczne, jak i elektroniczne. Pojawi się również odniesienie do Czesława Niemena, nazywanego Polskim Artystą Wszechczasów, który w latach 70-tych jako pierwszy zainteresował się poezją Norwida i jej muzycznością. Nagrał on kilkanaście kompozycji do jego wierszy – zarówno takich, którym trudno odmówić piosenkowej formy, jak „Italiam, Italiam” czy „Marionetki”, jak i tych, które zarejestrował w awangardowym okresie swojej działalności. To nowatorskie wówczas podejście do poezji stało się inspiracją do powstania płyty „Norwid od Nowa”. Warto usłyszeć tę muzykę na żywo!
kierownictwo muzyczne: Miłosz Wośko
organizator: Fundacja Studencki Festiwal Piosenki
bilety: 120 zł
19 października (sobota), g. 19.00, Scena NCK
SMOLIK // KEV FOX
Druga część trasy koncertowej promującej album BELLY OF THE WHALE. Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii. W 2018 ukazała się QUEEN OF HEARTS czyli EP, której sesja nagraniowa miała miejsce w legendarnym Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel. Premiera koncertowa EP miała miejsce w ramach Live Sesji w YouTube Space w Berlinie.
bilety: 130 zł (w przedsprzedaży: 110-120 zł)
20 października (niedziela), g. 10.30 i 12.00, sala C-2
CO W TRAWIE PISZCZY – Teatr Figurki z Krakowa – spektakl dla najnajów
Kameralny spektakl w technice teatru cieni. Ta historia nie dzieje się ani dawno, dawno temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami. Ta historia dzieje się tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. Po spektaklu zapraszamy do cieniowej zabawy.
spektakl dla dzieci w wieku 1-4 lat
bilety: 40 zł
22 października (wtorek), g. 10.00, sala kameralna 203
MAMO, TATO – DACIE RADĘ!
Spotkania warsztatowe dla par spodziewających się dziecka, podczas których zdefiniujecie jakiego wsparcia w tym czasie potrzebujecie, zaplanujecie jak przygotować dom i waszą rodzinę by pierwsze tygodnie z dzieckiem były jak najłatwiejszym i łagodnym wejściem w rodzicielstwo, zastanowicie się jak zadbać o samych siebie i waszą relację.
prowadzenie: Magdalena Niemyjska
jednorazowa wejściówka – 1 zł
23 października (środa), g. 18.00, sala kameralna 203
ŻYCIE JEST PIĘKNE „Jestem piękna”
Rozmowa z Urszulą Smok – Prezes fundacji Podaruj Życie.
Spotkanie uświetni recital Aleksandry Nykiel oraz filmowy reportaż Moniki Meleń.
„Życie jest piękne” to cykl spotkań o ludziach pięknych, silnych, pełnych unikatowych pasji, którym zależy aby dostrzec ich ambicje i często nietuzinkowy talent, zamiast towarzyszącej im życiu niepełnosprawności.
prowadzenie – Monika Meleń
bilety: 5 zł
24 października (czwartek), g. 18.00, sala kameralna 203
SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ – Tomasz Szwed
Tomasz Szwed – autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta; polski songwriter, narrator i komentator codzienności; Tworzy piosenki autorskie – ballady, utwory liryczne, satyrę polityczną i społeczną, piosenki country, utwory pełne refleksji, nastrojowe, śmieszne i magiczne. Pisze i śpiewa o ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Wiele piosenek w jego repertuarze to piosenki drogi. O ich popularności świadczą liczne nagrody w konkursach i plebiscytach. Scenarzysta i reżyser widowisk muzycznych, juror, wykładowca warsztatów muzycznych i teatralnych. Tomasz Szwed jest też autorem trzech tomików poetyckich i pięciu tomów terapeutycznych bajek dla dzieci „Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce”, gdzie oswajanie z medycyną łączy się z wiedzą o przyrodzie.
zaprasza: Basia Stępniak-Wilk
bilety: 30/25 zł
25-27 października (piątek-niedziela)
STEELWORKS JAM III
Trzecia edycja emocjonującego weekendowego maratonu tworzenia gier, organizowanego wspólnie przez Nowohuckie Centrum Kultury oraz Indie Games Starter. To wyjątkowe wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów gier komputerowych, którzy pragną przekształcić swoje pomysły w rzeczywistość. Uczestnicy, podzieleni na zespoły, mają dokładnie 48 godzin, aby stworzyć gry swoich marzeń – od koncepcji, przez projektowanie, aż po pierwsze prototypy. Na zakończenie wydarzenia, najciekawsze i najbardziej innowacyjne projekty zostaną wyróżnione.
W Steelworks Jam III może wziąć udział każdy, niezależnie od poziomu doświadczenia – zapraszamy zarówno profesjonalnych twórców gier, jak i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności, poznać najnowsze technologie, a także nawiązać cenne kontakty w branży.
Warto zaznaczyć, że event jest otwarty również dla osób niepełnoletnich, które mogą wziąć w nim udział po przedstawieniu pisemnej zgody od swojego opiekuna.
Steelworks Jam III to nie tylko maraton tworzenia gier – to przede wszystkim inspirujące doświadczenie, które łączy ludzi o wspólnej pasji, pozwalając na rozwój zarówno indywidualny, jak i zespołowy. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele można osiągnąć w ciągu 48 godzin!
informacje i zapisy: steelworksjam.com
25 października (piątek), g. 19.00, Scena NCK
DAWID TYSZKOWSKI – już raczej nie wróci tour
Tej jesieni artysta młodego pokolenia i objawienie sceny alternatywnego popu powraca z odświeżonym repertuarem. Poza autorskimi piosenkami usłyszymy wiele niespodzianek, w tym wyjątkowe aranżacje utworów z Akademii Pana Kleksa.
bilety: 110/90 zł
27 października (niedziela), g. 11.00, Studio KCC
CONTAKIDS – familijne warsztaty bliskościowe
Ruchowe zajęcia bliskościowe, które opierają się na idei wykorzystania kontaktu fizycznego do rozwoju głębszej formy komunikacji między dorosłymi, a dziećmi.
prowadzenie: Monika Węgrzynowicz
warsztaty dla rodzin z dziećmi w wieku 1,5-5 lat
bilety: 50 zł (dziecko + opiekun)
27 października (niedziela), g. 17.00, Scena NCK
POD DACHAMI PARYŻA
Koncert, który zabierze widzów w niezwykły spacer po Champs Élysées, wzdłuż Sekwany, w blasku kolorowych neonów Moulin Rouge i w cieniu wzniosłych murów Notre Dame. W trakcie tej niezwykłej, muzycznej podróży, emocjonalne melodie dotrą do zakamarków duszy, poruszą nostalgiczne nuty naszego serca i pozwolą na spotkanie z jedynym w swoim rodzaju paryskim wróbelkiem, czyli Edith Piaf.
wystąpią: Dorota Helbin, Mateusz Dudek, Wojciech Wachułka, Vasyl Kobil
bilety: 45/35 zł
29 października (wtorek), g. 19.00, Scena NCK
CEZARY JURKIEWICZ „Utopia” – stand-up
Mam odpowiedzi na pytania dotyczące sensu i genezy życia. Posiadam definicje obiektywnej moralności i uniwersalnego piękna. Pamiętajmy jednak, że są rzeczy ważniejsze – jak np. komedia.
Występ artysty poprzedzi support.
bilety: 65-99 zł
30 października (środa), g. 11.00, Scena NCK
PIOSENKI DOMOWE – Natalia Lesz śpiewa wierszyki domowe Michała Rusinka
Muzyczna podróż od piwnicy aż po strych, w której pod przewodnictwem porcelanowej baletnicy Natalie zespół porzuconych przez ludzi Gratersów stopniowo odzyskuje utraconą godność i wolność. To pełna humoru bajka o przyjaźni, która uczy szacunku do posiadanych rzeczy, podstaw ekologicznego myślenia i doceniania siebie nawzajem. To także opowieść o tym, że każdy z nas chce czuć się w życiu potrzebny.
bilety: 55/45 zł
NCK WYSTAWY – SIŁA FOTOGRAFII 2024
WORLD PRESS PHOTO – 67. edycja
4-27 października, Biała Galeria CENTRUM
czynna codziennie w g. 11.00-19.00
bilety: 25/20 zł
TADEUSZ ROLKE „W obiektywie sztuki”
4-27 października, FOTO-GALERIA
otwarcie wystawy – 3 października (czwartek), g. 18.00
wstęp wolny
ANITA ANDRZEJEWSKA „Outside In”
4 października – 5 listopada, Czarna Galeria CENTRUM
otwarcie wystawy – 4 października (piątek), g. 17.00
wstęp wolny
WOJTEK MOSKWA „SANSARA – Nepal”
4 października – 3 grudnia, Złota Galeria CENTRUM
otwarcie wystawy – 4 października (piątek), g. 18.00
wstęp wolny
ZDZISŁAW BEKSIŃSKI „Materie nieoczywiste” Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich
4 października – 3 listopada, Szara Galeria CENTRUM
otwarcie wystawy – 4 października (piątek), g. 18.00
wstęp wolny
KRAKOWSKI KLUB FOTOGRAFICZNY „75 lat Nowej Huty”
4-27 października, foyer Sceny NCK
wstęp wolny
INNE WYSTAWY
GALERIA ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO Kolekcja Anny i Piotra Dmochowskich
stała wystawa malarstwa
czynna: czwartek-niedziela, w g. 13.00-19.00
bilety: 20/15 zł
JERZY DUDA-GRACZ – GALERIA AUTORSKA Kolekcja Agaty Dudy-Gracz
stała wystawa malarstwa, rysunku i grafiki
czynna: czwartek-niedziela, w g. 13.00 – 19.00
bilety: 20/15 zł
A JUŻ W LISTOPADZIE:
5 listopada (wtorek), g. 19.00, Scena NCK
MACIEJ BRUDZEWSKI „Co ludzie powiedzą” – stand-up
6 listopada (środa), g. 19.00, Scena NCK
PIETRUCHA|ZALEWSKA – NEONOVA
8 listopada (piątek), g. 17.30, Scena NCK
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ŚLĄSK „A to Polska właśnie”
9 listopada (sobota), g. 17.00 i 20.30, Scena NCK
POMOC DOMOWA – Och-Teatr
11 listopada (poniedziałek), g. 19.00, Scena NCK
PIĘKNA I BESTIA JR. – Krakowska Akademia Musicalu
14 listopada (czwartek), g. 18.00, sala kameralna 203
SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ – Irena Salwowska
17 listopada (niedziela), g. 18.00, Scena NCK
GRZEGORZ TURNAU z zespołem
18 i 19 listopada (poniedziałek i wtorek), g. 9.00, 11.30 i 18.00, Scena NCK
PIĘKNA I BESTIA JR. – Krakowska Akademia Musicalu
22 listopada (piątek), g. 19.00, Scena NCK
SPIĘTY „Heartcore”
24 listopada (niedziela), g. 19.00, Scena NCK
JUCHO
29 listopada (sobota), g. 19.00, Scena NCK
EWA BEM
30 listopada (sobota), g. 19.00, Scena NCK
JANUSZ RADEK z zespołem
Więcej informacji i bilety
Źródło informacji: materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.