-
Telefon: + 48 696 996 410
-
Email: kontakt@muzyczny-krakow.eu

Męskie Granie 2023 w Żywcu: Największa muzyczna uczta roku???
Żywiec, 25 i 26 sierpnia 2023 – Miłośnicy muzyki i festiwalowych doznań z całego kraju zjechali się do urokliwego miasta Żywiec, by wziąć udział w jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych roku – koncercie – finale Męskiego Grania 2023. Impreza, która od lat gromadzi rzesze fanów różnych gatunków muzycznych, tym razem przerosła wszelkie oczekiwania, dostarczając niezapomnianych emocji i artystycznych wrażeń. No ale czy aby na pewno???
Dlaczego w ogóle zadałem to pytanie? A no dlatego, że czytam. Czytam wszelakie recenzje, wszelakich wydarzeń kulturalnych, na wszelakich portalach/mediach, wszelakich redaktorów. W tym również te na temat Męskiego Grania.
No i co tam piszą? Ano piszą tak: „Męskie Granie się skończyło”, „Męskie Granie nie oferuje już nic ciekawego”, „Męskie Granie musi zmienić formułę”, „Odgrzewane kotlety”, „Kiepskie Światło”, „Nie moje klimaty”, itd., itp.
Czy tak naprawdę jest? Otóż… stanowczo NIE!
A dlaczego nie? Bo wystarczyło popatrzeć nie na scenę a na publiczność. Niech mi ktoś wskaże konkurencyjną imprezę, gdzie fani wręcz rozszarpują bilety w 5 minut i to nie mając pojęcia kto wystąpi! A na widowni mamy do czynienia absolutnie z całym możliwym spektrum ludzkości! Gdzie właśnie obok siebie skaczą zarówno ludzie młodzi, jak i Ci co widzieli już wszystko. Bawią się metalowcy obok dyskotekowców, księża obok prostytutek, miłośnicy 800+ obok miłośników ośmiu gwiazdek, ludzie bogaci i Ci co bilet kupili za ostatnie pieniądze. Słowem wszyscy. Bawią się, są życzliwi i niezwykle zadowoleni z tego, że są w tym a nie innym miejscu! Zatem rzucanie powyższych stwierdzeń, opinii jest krzywdzące nie tylko dla wszystkich którzy włożyli mnóstwo wysiłku w zapewnienie radości wszystkim fanom, ale i wszystkich fanów którzy czytają to co ja i zaczynają wątpić w… bezstronność, obiektywność „redaktorów”. Chcecie mieć recenzje wydarzenia? To poproście o opinie osoby dla których to wydarzenie zostało zorganizowane.
Zatem z mojej strony? Na pewno do zobaczenia za rok! Ja tam CHCE być!
Foto © Tomasz Czernek. All rights reserved.