GOJIRA! – we wrocławskim Klubie A2

GORIJA! Na trasie z przystankiem w Polsce – Klub A2, Wrocław 26 lipca – To był również konieczny przystanek dla każdego fana metalu.

Nareszcie! Gojira powróciła do polski z nowym albumem “fortitude”. Zespół wystąpił we wrocławskim klubie A2, 26 lipca 2022 roku. Supportem byli Alien Weaponry i Employed To Serve. Bilety na to wydarzenie – SOLD OUT i to już mówi samo za siebie z kim mamy do czynienia.

Dla mniej zorientowanych. Gojira to francuski zespół wykonujący muzykę z pogranicza death, thrash i groove metalu. Zespół, który przenosi metal w XXI i do tego katapultując go w kosmos! – ze znanych wcześniej elementów kreując zupełnie nową jakość. Ale nagrania studyjne to tylko pół prawdy o tym francuskim potworze – na żywo nie mają sobie równych. I dokładnie to zaprezentowali na wrocławskiej scenie. ABSOLUTNY, METALOWY KOSMOS!

I jeszcze jedna dobra wiadomość – 3 marca 2023, Arena Gliwice – kilka biletów do zdobycia podobno jeszcze jest….!

PS
Po tym jak zaprezentowali się Alien Weaponry i Employed To Serve, stwierdzam jednoznacznie, że… czekam na koncerty gdzie to oni będą gwiazdą wieczoru…

Dziękujemy za zaproszenie Agencji Knock Out Productions – organizatora koncertu. Foto © Tomasz Czernek. All rights reserved.

Podziel się swoją opinią
Tomasz Czernek
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content