Eskaubei i Mr Krime – wspomnienie o Stefanie Kisielewskim

W sieci ukazał się ostatni z trzech utworów duetu raper / producent: Eskaubei / Mr Krime, w ramach mini cyklu „Twórcy Nieśmiertelni”, dedykowanego twórcom polskiej kultury. Po kawałkach opowiadających o Tomaszu Stańko i Halinie Poświatowskiej przyszedł czas na utwór inspirowany życiem i twórczością Stefana Kisielewskiego.

Utwór „Kisiel” ukazał się dzień po 29 rocznicy śmierci publicysty i kompozytora. Oprócz autorskiego tekstu, Eskaubei w drugiej zwrotce rapuje odpowiednio skompilowane sentencje wypowiedziane lub napisane przez samego Kisielewskiego.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.