123, jubileusz – „30 lat jak jeden koncert…” zaległa relacja

Zielona Góra 30 lat temu 31 lutego studenci Wyższej Szkoły Pedagogicznej zakładają zespół łączący muzykę i poezję. Klika tygodni później grają swój pierwszy koncert w klubie studenckim „Zatem”. Później XXVI Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie i Grand Prix Festiwalu, nagrody m. in im. Wojtka Bellona, Jacka Kaczmarskiego, prywatna nagroda J.K. Pawluśkiewicza, wyróżnienie na Festiwalu Piosenki w Opolu, Fryderyki : w 2002 roku „ Czy te oczy mogą kłamać” nominacja w kategorii „Muzyka Popularna” ,rok 2003 za płytę „RDT” nominacje w 7 kategoriach, 5 nagród w kategorii Muzyka Alternatywna, Piosenka Roku, Produkcja, Teksty, Płyta Roku, Grupa Roku i inne.

Niedoścignione interpretacje piosenek A. Osieckiej i W. Młynarskiego. Nietypowe instrumenty, ironiczne teksty Adama Nowaka, dystans, połączenie bluesa, jazzu, folku i rocka to mieszanka, która sprawdza się na lata i tym razem sprawdziła się również w krakowskim Klubie Studio 8 marca 2020 roku.

Cudowne brzmienie, humor i doskonała atmosfera wypełniła sale koncertową. Czuć, że niezliczone koncertów wytworzyły z słuchaczami wspaniałą więź.

Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.