WELSHLY ARMS – Klub Kwadrat

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

WELSHLY ARMS – Klub Kwadrat

4 września # 19:00 22:00

Po wydaniu ich przebojowego singla „Legendary” w 2017 roku, świat indie rocka został szybko pokochał  zamiłowanie Welshly Arms do wypuszczania alt-rockowych bangerów i mrożących krew w żyłach występów na żywo. Ich album „No Place is Home” z 2018 roku miał ponad 350 milionów odtworzeń i zapewniał sensacyjną muzyczną podróż, która uderza we wszystkie zalotne nuty. Mówiąc prościej, zespół wstrzykuje potężną dawkę emocji, które nadal zachwycają wiernych Welshly Arms.

Ostatnia płyta grupy „Wasted Words & Bad Decisions” zostało nagrane w starym wiejskim domu na obrzeżach Cleveland w stanie Ohio, gdy świat przeżywał lock-down. Spokojne i komfortowe otoczenie zapewniło pięcioosobowemu zespołowi, który sprzedał platynę, wytchnienie od wyczerpujących wymagań koncertowania w Stanach i za granicą.

„Po długiej przerwie w trasach koncertowych i występach na żywo, spowodowanej pandemią, poświęciliśmy czas na zastanowienie się i ponowne skupienie się na naszej muzyce”, mówi Sam Getz [prowadzący, wokalista, gitarzysta]. „Te piosenki mówią dokładnie o tym, kim wszyscy jesteśmy w tym moment naszego życia. Muzycznie chcieliśmy, aby ta płyta sprowadziła nas z powrotem do surowego rock-n-rolla, na którym zbudowaliśmy zespół, gdy razem jammowaliśmy w piwnicy. Ale oczywiście dojrzeliśmy i przeżyliśmy  jako muzycy wspólne trasy koncertowe po całym świecie i myślę, że to skrzyżowanie sprawiło, że Wasted Words & Bad Decisions jest tak zabawny i był satysfakcjonujący w tworzeniu.

Po wydaniu ich przebojowego singla „Legendary” (obecnie platynowy singiel w kilku krajach europejskich, który był odtwarzany ponad 250 milionów razy) w 2017 roku, pięciu mieszkańców Środkowego Zachodu zostało katapultowanych z grania w lokalnych klubach muzycznych w Cleveland na największe światowe sceny festiwali rockowych, w tym Lollapalooza, The Reading & Leeds Festival, Bottlerock, Rock am Ring, Hangout Music Fest, Shaky Knees i wiele więcej w mniej niż rok.

Szybkki wzrost popularności Getza, Jimmy’ego Weavera [bas, wokal], Mikey’a Goulda [perkusja], Bri Bryant [wokal] i Jona Bryanta [wokal] sprawił, że zespół grał dla masowo wyprzedanej publiczności festiwalowej, która została natychmiast przyciągnięta przez „Legendary” i inne hity Welshly Arms, takie jak „Indestructible”, „Learn To Let Go” i „Sanctuary” (dwa ostatnie znalazły się w pierwszej dziesiątce piosenek w Niemczech). W ciągu zaledwie kilku miesięcy Welshly Arms stali się ulubienicami indie-rocka, cenionymi od Los Angeles po Warszawę. 

Klub Kwadrat

Skarżyńskiego 1
Kraków, Polska
+ Google Map
(012) 647 50 78
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Skip to content