Romantycy Lekkich Obyczajów – Klub Żaczek

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Romantycy Lekkich Obyczajów – Klub Żaczek

30 kwietnia # 19:30 22:00

Romantycy Lekkich Obyczajów wydali swój debiutancki, garażowy album o tytule „Lejdis&Dżentelmenels” 16 grudnia 2011 roku, z piosenkami takimi jak “Lodziarka”, “5 Perspektyw” i “Bez Ciebie Odchodzę”. Kilka miesięcy później podpisali kontrakt z wytwórnią S.P. Records.

Singlem promującym płytę było “Poznajmy Się”.Drugi albumu zespołu o nazwie “Kosmos Dla Mas” został wydany w grudniu 2013 roku. Piosenkami promującymi go były “Ziemia Planeta Ludzi”, “Urodziny” i “Gwiazdy Spadają”. Wysoko oceniany przez dziennikarzy w kategorii płyt alternatywnych, otworzył nowy etap w historii zespołu – alternatywny pop.Trzecia płyta została wydana w 2018 – “Neoromantyzm”, na której dalsze artystyczne poszukiwania nowych form słychać w “Domu” czy “Zwilż”. W singlu tytułowym gościnnie zaśpiewał Grabaż (PP, SNL), wieloletni przyjaciel zespołu.

Po wydaniu płyty zespół zagrał swoją najdłuższą klubową trasę koncertową po 25 polskich miastach.Po 10 latach działalności zakończyli współpracę z wydawcą S.P.Records.
Obecnie przygotowują się do wydania 4. płyty pod własnym szyldem. Premiera planowana jest na 2022 rok…

Jako support zagra krakowska kapela – Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów.

Klub Żaczek

Al. 3 Maja 5
Kraków, Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Skip to content