Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MY WAY – Krzysztof Bigaj śpiewa Sinatrę

11 października # 18:00 - 20:00

30PLN

Największe szlagiery FRANKA SINATRY oraz przeboje i evergreeny amerykańskiej muzyki rozrywkowej śpiewa czarujący i charyzmatyczny ulubieniec Publiczności Krzysztof Bigaj – laureat Złotego Liścia Retro – nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga.

Krzysztof Bigaj – aktor, wokalista, autor muzyki oraz tekstów, showman. Nagrał dwie płyty. W repertuarze posiada piosenkę poetycką, autorską, rozrywkową retro, swing. Kocha stare kino i muzykę Franka Sinatry. Występuje w całej Polsce oraz za granicą (USA, Niemcy).

Teksty polskie: Laura i Krzysztof Bigajowie Inscenizacja: Bartłomiej Piotrowski

REZERWACJE: infoteatrvisavis@wp.pl


  • Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej. Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie – w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.
    Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété…
    Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne – także w formie kameralnych widowisk plenerowych…
    Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski – impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

Szczegóły

Data:
11 października
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
30PLN

Miejsce

Chicago Jazz
Sławkowska 11
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 570 922 123
Strona internetowa:
http://chicago-jazz.pl/index.html

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.