Wskoczmy na TRATWĘ i płyńmy z nowym utworem Aleksandra Talkowskiego!

Nowy utwór Olka Talkowskiego stawia te pytania odważnie i wprost, odpowiedzieć na nie musimy sobie sami, najlepiej teraz, zbliża się przecież Wielkanoc – święto życia. To radość, że to co wydawało się skończone ma ciąg dalszy. Koniec stał się nowym początkiem. Przemijanie straciło swoją moc! I tego się trzymajmy, bądźmy dobrej myśli i cieszmy się chociażby tym, że grupa studentów z PWST w Krakowie zrobiła tak dobry klip! Cieszmy się, że komuś w tym trudnym czasie się chciało! Główny twórca – Olek Talkowski jest aktorem, możemy spotkać go m.in. w spektaklach w Teatrze Stu oraz w Teatrze Szczęście.

Dlaczego warto marzyć? Dlaczego
mamy zasady?
Dlaczego tak wiele treści przekazywanych jest
między słowami?
Dlaczego warto błądzić? Dlaczego
płynie czas?

Dlaczego ta wojna ciągle trwa?
Dlaczego tak cenna jest ropa?
Jak odnaleźć odpowiedź
dlaczego tak dziwny jest ten świat?

Któż z nas nie zadawał sobie chociaż raz w życiu takich pytań? Zwłaszcza teraz, w trudnym dla wszystkich czasie pandemii.

Zarówno utwór jak i teledysk nie pozostawiają wątpliwości co do swojej bardzo wysokiej jakości. Klip do utworu „Tratwa” został nakręcony w październiku 2019 roku. W teledysku użyte zostały elementy scenografii ze spektaklu dyplomowego Akademii Sztuk Teatralnych „Zachodnie Wybrzeże” w reżyserii Mai Kleczewskiej.

I właśnie udostępnieniem tego klipu życzymy Państwu radosnych, spokojnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych, a do życzeń przyłącza się sam główny zainteresowany – Olek ze słowami:

Kochani.
Życzę wszystkim pięknej wiosny.
Niech owocuje Wam w domową pracę nad sobą i dobre rozkminy. Nie dajmy się świrusowi.
BANG!
Zapraszam Was wszystkich na Tratwę.
Zaczęliśmy budować ją w tamtym roku, a teraz nadszedł czas na ostatnie szlify i ruszamy w rejs.
BANG!
Zapraszam na pierwszy klip i pierwszy numer prosto ze świeżo upieczonego kanału.
BANG!
ALLELUJA I DO PRZODU !!!

Default image
Anna Maria Tryba
Technolog chemiczny, absolwentka Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej, obecnie doktorantka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH. W ramach swojej pracy doktorskiej pracuje nad otrzymaniem biomateriałów do zastosowań stomatologicznych. Z zamiłowania korepetytor z chemii, popularyzator nauki i publicystka. Na co dzień publikuje w takich czasopismach jak: Tatry, Witkacy!, TEMI, Tygodnik podhalański. Zafascynowana postacią Witkacego, kulturą podhalańską, teatrem i górskimi wędrówkami.