Wielki finał Męskiego Grania 2021 w Żywcu – FOTORELACJA

Co tu opisywać, skoro Męskie Granie Orkiestra jest już marką tak znaną, ekskluzywną, perfekcyjną i przez każdego pożądana jak Ferrari, Dior, Rolex. Z jedną małą różnicą. Marką na którą każdego stać. No poza ogromną walką o bilety. Ale ta walka ZAWSZE się opłaca.

W tym roku markę „tworzyli”: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Olek Świerkot, Agim Dżeljilji i Piotr Rubik.

Zatem. Kto był niech sobie zdjęcia ogląda i wspomina. Kto nie był ten… dupa. Niech ogląda zdjęcia, żałuje i w przyszłym roku dostać się tam próbuje.

Kasia Sochacka wystąpiła w ramach finałowego koncertu Męskiego Grania 2021 w Żywcu.

Co tu kryć. Idealna osoba plus „dodatek” w postaci Dawida Podsiadło tworzy idealny występ na otwarcie idealnego finału Męskiego Grania 2021.

Krzysztof Zalewski – wystąpił w ramach finałowego koncertu Męskiego Grania 2021 w Żywcu.

Tu nie ma co opisywać. Męskie Granie co to jest to każdy wie. Krzysztof Zalewski kto to jest to każdy wie. A co wychodzi z połączenia Męskiego Grania i Krzysztofa Zalewskiego to kto widział to nadal jest pod wrażeniem. Kto nie to z łatwością może sobie to wyobrazić…

Miuosh – wystąpił w ramach finałowego koncertu Męskiego Grania 2021 w Żywcu.

TAKIE męskie wykonanie = TAKIE Męskie Granie. Więcej słów jest zbędnych.

Natalia Przybysz – wystąpiła w ramach finałowego koncertu Męskiego Grania 2021 w Żywcu.

Ale kobieta! Ale wokalistka! Ale koncert! Ale show! Męskie Granie dobiera tylko !!! wykonawców

Ralph Kamiński – wystąpił w ramach finałowego koncertu Męskiego Grania 2021 w Żywcu.

Skoro Męskie Granie ma być TOPEM TOPÓW polskiej sceny muzycznej, to musi na niej wystąpić doskonałe połączenie wokalisty i showmana. No i wystąpił… Ralph Kamiński!

Default image
Tomasz Czernek
Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!
Skip to content