Warsztaty śpiewu gardłowego i alikwotowego w Krakowie

Esz

Warsztaty śpiewu gardłowego i alikwotowego. Zajęcia dla osób śpiewających profesjonalnie i zaczynających swoją wokalną przygodę. Poznawanie technik śpiewu gardłowego i alikwotowego: kargyraa, khoomei, sygyt, chylandyk, fry singing i inne.
Śpiewanie dwóch dźwięków na raz czy niskie tybetańskie mantry to tylko część tajemnic jakie skrywa nasz głos a możemy przyswajać je bez względu na wiek czy płeć. Techniki te bardzo pobudzają wyobraźnię i uwrażliwiają słuch na składowe dźwięku. Używane są również w muzykoterapii. Tradycyjnie rozpowszechnione są w Azji Wschodniej, natomiast w innych odmianach występują we wszystkich częściach świata.

Warsztaty zawsze rozpoczynają się rozgrzewką i nie jest potrzebne żadne inne przygotowanie. Warsztat poprowadzi Michał Esz, śpiewak, multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel używający wspomnianych technik wokalnych na scenie, w studio czy podczas medytacji alikwotowych.

Więcej o technikach i prowadzącym:

 

Rozkład zajęć:
– zajęcia dla osób zaczynających swoją wokalną przygodę: 9 września od 18:00 do 20:00 (2 godziny, 50 zł).
– zajęcia dla osób śpiewających profesjonalnie: 10 września od 18:00 do 20:00 (2 godziny, 70 zł).

Kolanko Nr 6
Kraków, ul. Józefa 17

9 i 10 września 2015

 

Strona wydarzenia na Facebook

 

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.