VADER, VADER, VADER! – w katowickim Klubie P23

VADER, VADER, VADER! Na tracie po Polsce – Klub P23, Katowice 20 lutego – Absolutna petarda dla fana metalu. Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów death metalowych świata!!!

Od czasów wykucia pierwszych dźwięków pod szyldem Vader minie niebawem 40 lat i nie da się zaprzeczyć, że to właśnie kompozycje Petera Wiwczarka były tytułowym „przebudzeniem tyranów” polskiej sceny ekstremalnej i zburzyły Żelazną Kurtynę również w materii muzyki. Dlatego też i słusznie, właśnie tak była zatytułowana cała polska trasa PRZEBUDZENIE TYRANÓW 2022.

A co zatem można powiedzieć o samym koncercie w Katowicach? Brak słów! Mnie wyrwało z butów!

Dziękujemy za zaproszenie Agencji Knock Out Productions, organizatora koncertu.

Foto © Tomasz Czernek. All Rights Reserved.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content