Vader – letnia scena warszawskiego Klubu Progresja

Koncert po wielkich przerwach covidowych, odbył się w ramach cyklu Lato w Plenerze gdzie tego tego samego dnia zagrali kolejno Clairvoyance, Jad, Gruzja, Vader oraz Kat & Roman Kostrzewski.

Co tu kryć, pionierzy polskiego death metalu powrócili z szesnastym albumem w swoim dorobku. “Solitude in Madness” jest albumem MEGA death metalowym. To nareszcie coś dla fanów którzy oczekiwali od tego krążka ciężkiego, konkretnego i brutalnego łomotu. I dokładnie takie jest to wydawnictwo. Przy czym koncert nie oparł się tylko na promocji nowego albumu.

Po prostu był to koncert na który się czeka, przeżywa i nie zapomina. Widać, że ekipa dowodzona przez Petera jest w koncertowej formie. Zatem kto nie był niech żałuje. Choć jest jeszcze szansa – jesienna trasa – konieczna i obowiązkowa!

Foto © Tomasz Czernek

Default image
Tomasz Czernek
Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!
Skip to content