“This Is Life” Artur Ambrożuk Project – tego jeszcze nie grali!

31 marca 2020 odbyła się premiera utworu  „This is Life” grupy Artur Ambrożuk Project .  
To pierwszy z 8  utworów jakie znajdą się na debiutanckiej Epce Explorer, której wydanie przewidziane jest na na II połowę roku.

Utwór porusza tematykę aktualną we współczesnym świecie, prowadzi nas od szarej codzienności, zmagania się z niełatwą rzeczywistością, aż po kolor muzyczny refrenu, stwierdzającego : “Takie jest życie, zapomnij o tym, nikt nie zrozumie Twojej historii, jeśli sam jej nie opowiesz“. To wyczekiwanie na odmianę, z akcentem “że, po burzy zawsze wyjdzie słońce “.

Artur Ambrożuk Project to grupa której trzon stanowi gitarzysta i kompozytor Artur Ambrożuk i perkusista Maciej Bortkiewicz. Muzycy spotkali się po raz pierwszy podczas nagrywania singla “Intensive Love” jesienią 2018 roku

Spójne inspiracje muzyczne ale i też różnice w pojmowaniu dźwięków zaowocowały wspólną pracą. W grudniu zeszłego roku dołączyła do projektu wokalistka Martyna Kamińska.

A słuchacze … czekają na dalsze produkcje Artur Ambrożuk Project … które zapowiadają się bardzo interesująco.

Więcej informacji:

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.
Skip to content