Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Teatr Baniek Mydlanych – fotorelacja z krainy baśni i magii

Teatr Baniek Mydlanych -fotorelacja z krainy baśni i magii

W dniu 13.10.2018 W Krakowie w Auli Uniwersytetu Jagiellońskiego odbył się spektakl teatru Baniek Mydlanych. Tematem wydarzenia była “Tajemnica Bańki Szczęścia” 

Magiczna kraina Bańkolandii znów powróciła na scenę Krakowa. Dzieci były świadkami próby odkrycia sekretu szczęścia. Bohaterami przedstawienia byli: Wynalazca – Bąbelek, Mydelniczka – prymuska mydlanej edukacji, Wróżka Czarodziejówna – nauczycielka, oraz Profesor Bulbulas – naukowiec. Spektakl porwał nie tylko dzieci, ale również i rodziców. Aktorzy angażowali widzów do zabawy i wspólnie próbowali rozwiązać bańkowe zagadki. Mnóstwo uśmiechów i pozytywnej energii!! Dzieci z pewnością były w siódmym niebie. Widzowie byli świadkami prawdziwych czarów i baśni. Spektakl przemienił się w show dla całej rodziny!!! 
 
Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content Click to listen highlighted text!