Sztywny Pal Azji – koncert w ramach cyklu: ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ

SZTYWNY PAL AZJIzespół wystąpił w katowickim Spodku w ramach koncertów ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ, które są dedykowane rocznicy wolnych wyborów w Polsce, a także rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. A na scenie można było zobaczyć największe  gwiazdy polskiego rocka!

Jarocin – 1987, 1988 i 1989, Festiwalu Życia w Warszawie – 1987, warszawska Stodoła – 1988, Rock Opole 1988, Krajowa Scena Młodzieżowa 1987 i 1989, katowicki Spodek 2022. W takich miejscach mogą występować tylko i wyłącznie MEGA gwiazdy polskiej sceny rockowej. No to byli, są… SZTYWNY PAL AZJI!!!

…a 22.01.2022, Poznań, Sala Ziemi MTP ostatnia szansa ich zobaczyć w ramach koncertów ZADZWOŃCIE PO MILICJĘ

Foto © Tomasz Czernek

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content