Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Synestezje 2020. Muzyka. Plastyka. Słowo.

19 listopada rozpocznie się kolejna edycja interdyscyplinarnego festiwalu Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo., który w tym roku przenosi się całkowicie do Internetu. Festiwal już od lat promuje twórczość polskich artystów – z zakresu Muzyki, Plastyki oraz Słowa.

Podczas tegorocznych wydarzeń na scenie klubu Studio będziemy gościć Skubasa ze swoim najnowszym albumem „Duch”, który opowiada o życiu faceta po przejściach, ale już mniej skonfliktowanego ze światem.
Renata Przemyk i Mężczyźni to projekt z okazji 30-lecia twórczości artystycznej. W Krakowie razem z artystką wystąpi John Porter, Buslav oraz Leski.
Sobotę spędzimy razem z rodziną Waglewskich, którzy w ramach kolektywu Waglewski Fisz Emade zaprezentują dobrze przyjęty album „Duchy ludzi i zwierząt”. Przed koncertem każdy z Was będzie miał okazuje usłyszeć młodych i zdolnych muzyków, którzy zmierzą się w konkursie muzycznym.
Jedną z nagród jest występ podczas finałowego koncertu, na który Meek, Oh Why? przygotował coś specjalnego! Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć utwory, które dotąd nie miały okazji pojawić się połączeniu z obrazem. Będzie to swojego rodzaju pożegnanie z materiałem „miło było poznać”.

Ale Synestezje, to nie tylko Muzyka! To również Słowo i Plastyka, a o wszystkim z tym związanym będziemy rozmawiać w czwartkowy wieczór podczas panelu dyskusyjnego, w którym wziąć udział będzie mógł każdy po drugiej stronie ekranu.

Wszystkie wydarzenia będą transmitowane bez opłat na kanale YouTube klubu Studio.

Zachęcamy również do wsparcia Festiwalu i artystów poprzez wpłatę cegiełek:

Syntezje 2020

Aktualny program:

19.11 g. 18:00 / Synestezje: Panel dyskusyjny
19.11 g. 20:30 / Synestezje: Skubas „Duch”

20.11 g. 20:00 / Synestezje: Renata Przemyk i Mężczyźni

21.11 g. 13:00 / Synestezje: Konkurs muzyczny

21.11 g. 20:00 / Synestezje: WFE „Duchy ludzi i zwierząt”

22.11 g. 19:00 / Synestezje: Meek, Oh Why „miło było poznać” + laureat konkursu muzycznego

  • Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie
  • Partnerzy: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH w Krakowie, Centrum Mediów AGH

Więcej informacji:

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.
Skip to content Click to listen highlighted text!