Sweet Spot – nowy album Eskaubei & Tomek Nowak Quartet

Eskaubei & Tomek Nowak Quartet prezentują pierwszy fragment nadchodzącej 3 płyty zespołu zatytułowanej “Sweet Spot“.Album jazzowo rapowej formacji ukaże się 10 maja we współpracy z Fundacją Polski Jazz. Z dotychczas ujawnionych informacji wiadomo, że gościnnie na albumie wystąpi Eldo, a za analogowy mastering odpowiedzialny jest Eprom.

“Bardzo intensywnie pracowaliśmy nad albumem. Po blisko 5 latach wspólnego grania i ponad setce koncertów czujemy, że muzyczny “sweet spot” tego zespołu jest coraz bliżej. Mamy nadzieję, że słuchacze poczują to samo” – mówią muzycy EiTNQ.

Wczesnego preorderu płyty w różnych opcjach można dokonywać poprzez serwis crowdfoundingowy:

Wkrótce zespół ogłosi kolejnych gości, tracklistę oraz daty koncertów.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.