Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Zapowiadaliśmy nowości oto i one. W Muzycznym Krakowie powstał dział, który będzie zajmował się TEATREM (tym muzycznym ale i niemuzycznym). Redaktorem prowadzącym jest Anna Maria Tryba a teatry fotografuje, Magdalena Woch. Mamy nadzieję, że zespół będzie się powiększał!

 


Nasz Świat się zmienia i … już nigdy nie będzie taki jak przed “zarazą”, która nie ustepuje. W chwili obecnej wszyscy usiłujemy przystosować się do nowej rzeczywistości.

 

#3MAJMYŚIĘRAZEM!

Mijamy ich codziennie na ulicy. Ludzie wielkiego formatu zwykle są bardzo skromni, więc trudno odróżnić ich w tłumie. Lata ich świetności pozbawione były internetu, YouTuba, Facebooka i serwisów streamingowych. Istnieją w ulotnej pamięci ludzi i na nielicznych zdjęciach, ukrytych głęboko w archiwach.

Chcemy opowiedzieć historię Barbary i Zenona Hajdugów. Ludzi niezwykłych i wyjątkowych. Ich kunszt artystyczny był równie wielki jak serce. Chcemy przybliżyć sylwetki wybitnych artystów i filantropów.

Powstaje książka opowiadającą o historię życia i kariery artystycznej tych niezwykłych ludzi. Nasi czytelnicy, będą mogli śledzić proces jej powstawania. → więcej informacji

↓ r e l a c j e  /  r e c e n z j e / w y w i a d y

F O T O G R A F I A

Muzyczny Kraków od ponad pięciu lat fotografuje krakowską (ale nie tylko) scenę muzyczną. Nasi fotoreporterzy starają się bywać na wszystkich znaczących wydarzeniach muzycznych i kulturalnych. Zapraszamy do obejrzenia naszego dorobku:

Fotogalerie Muzycznego Krakowa
Skip to content Click to listen highlighted text!