“Sex, dragi i apetyt na destrukcje czyli bardzo intymna biografia Guns’N Roses” Teatr Nowy Proxima

W dniu 17.03.2021 w Teatrze Nowym Proxima miała miejsce konferencja prasowa spektaklu “Sex, dragi i apetyt na destrukcje czyli bardzo intymna biografia Guns’N Roses”. Reżyseria Piotr Sieklucki, scenariusz Slawomir Chwastowski. Na zdjęciach Tomasz Schimscheiner i Joanna Falkowska.

Steven Adler (Tomasz Schimscheiner), perkusista legendarnej heavy metalowej grupy Guns N`Roses  w bezceremonialny sposób rozprawia się z życiem gwiazd amerykańskiej muzyki. Spędzając czas w Tajlandii na przymusowym detoksie, opowiada o podbojach i przygodach seksualnych frontmena grupy i gitarzysty. Przywołując w pamięci największe trasy koncertowe grupy w między czasie oddaje się pod zręczną opiekę tajskiej masażystki czy niemieckiej turystyki (Joanna Falkowska). Na scenie pojawia się również Ozzy Osbourne (Piotr Sieklucki) w dość zaskakujących okolicznościach przyrody. Autorem tej intrygującej historii jest urodzony w Kielcach w 1958 r. Sławomir Chwastowski; z wykształcenia muzyk i to właśnie muzyka porządkuje jego świat wewnętrzny i świat jego teatru. Jest kompozytorem, reżyserem, tłumaczem i wykładowcą sztuki aktorskiej.

Uwaga! Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych!  

Spektakl przewidziano na kwiecień i maj 2021 roku … jeśli będzie można. Więcej informacji i bilety.

Fotorelacja autorstwa Magdy Woch:

Foto © Magdalena Woch/Gallo Images Poland

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Magda Woch

Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Zdobywczyni I miejsca w konkursie Grand Press Photo 2021, w kategorii: reportaż, życie codzienne. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.

Skip to content