koncerty Kraków wydarzenia Kraków 2 grudnia 2014

ROTUNDA – Śpiewać Każdy Może

Rotunda to miejsce otwarte na sztukę, ludzi i inicjatywę. U nas imprezy odbywają się na okrągło – nazwa w końcu zobowiązuje. Centrum Kultury Rotunda obchodzi w tym roku 40-lecie działalności. Z tej okazji czeka nas też uroczysta edycja Śpiewać Każdy Może. Wystąpią wybrani laureaci z lat 2013-14, gość specjalny Gienek Loska, Antek Krupa & Workaholic oraz Robert Kasprzycki. Utwory konkursowe oceniać będzie nasze niezastąpione jury w składzie: Leszek Wójtowicz, Marek Michalak, Marek Stryszowski, Zbigniew Książek, Antoni Krupa, Lidia Jazgar oraz gość specjalny wieczoru Gienek Loska.
Dzięki naszym przyjaciołom i sponsorom wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni.


Gienek Loska – charyzmatyczny wokalista, gitarzysta, kompozytor, osobowość. Gienek Loska to wokalista o porywającym, niezwykle ekspresyjnym głosie. Jego koncerty przez wielu są porównywane do klimatów towarzyszących występom największych amerykańskich muzyków. Charyzmatyczny artysta, który zawsze tworzy porywające i niepowtarzalne widowisko.

więcej informacji:


Antek Krupa & Workaholic – “Blues o rozwianych włosach na wietrze” w programie utwory z płyty “Amela” oraz z programu Marka Grechuty i grupy “Wiem”
Antek Krupa – muzyk, radiowiec grał ‚ m.in. w zespole Jazz Band Ball Orchestra i w Grupie WIEM Marka Grechuty

więcej informacji:


Robert Kasprzycki – jeden z najbardziej znanych reprezentantów polskiej piosenki autorskiej, już na debiutanckiej płycie “Niebo do wynajęcia” dowiódł, że potrafi swą twórczością zainteresować także odbiorców nie będących fanami tego gatunku. Znany śpiewający autor, poeta o duszy rockmana. Jego najnowszy album “CZTERY” miał premierę w radiowej Trójce 4.10.

więcej informacji:


ROTUNDA – Śpiewać Każdy Może
Edycja specjalna z okazji 40lecia Rotundy
Gość specjalny – Gienek Loska
Wystąpią również: Antek Krupa & Workaholic oraz Robert Kasprzycki
CK Rotunda, Kraków, ul. Oleandry 1
10 grudnia godzina 19,00
wstęp 10.00 zł

 ROTUNDA – Śpiewać Każdy Może

 


źródło informacji: informacja prosowa organizatora | Dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.

podobne publikacje