Rockowe Kobiety – Patrycja Markowska w katowickim Spodku

Rockowe Kobiety Powracają – Kobiety Mają MOC! Na jednej scenie Edyta Bartosiewicz – Agnieszka Chylińska – Patrycja Markowska! Jedyny taki koncert w Polsce – Spodek 29 stycznia 2022 – Święto Wszystkich Rockowych Kobiet!

To była już 4 edycja koncertu Rockowe Kobiety i po raz kolejny z najlepszymi, rockowymi kobiecymi głosami w Polsce. Pełne energii trzy oddzielne jednak jak bardzo ze sobą powiązane koncerty na jednej scenie, w jednym miejscu.

Tym razem Patrycja Markowska, której muzyka towarzyszy od urodzenia. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej.

Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu. I dokładnie to było widać na scenie. Dosłownie wulkan sceniczny! Skumulowana energia stu bomb atomowych! Energia eksplodowała z muzyki, głowy i zachowania scenicznego. Współczesna technika nie zna możliwości ugaszenia takiego „zjawiska” jak Patrycja Markowska.

Foto © Tomasz Czernek

Koncert zorganizowała Agencja Voices – Producent naprawdę Energetyzujących Wydarzeń Muzycznych. Dziękujemy za zaproszenie.


Patrycja Markowska już gościła w naszym serwisie, poniżej fotorelacja naszej redakcyjnej koleżanki Małgorzaty Rzeszutek z 2019 roku. Redakcja.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content