Rockowe Kobiety – Edyta Bartosiewicz w katowickim Spodku

Rockowe Kobiety Powracają – Kobiety Mają MOC! Na jednej scenie Edyta Bartosiewicz – Agnieszka Chylińska – Patrycja Markowska! Jedyny taki koncert w Polsce – Spodek 29 stycznia 2022 – Święto Wszystkich Rockowych Kobiet!

To już 4 edycja koncertu Rockowe Kobiety i po raz kolejny z najlepszymi, rockowymi kobiecymi głosami w Polsce. Pełne energii trzy oddzielne jednak jak bardzo ze sobą powiązane koncerty na jednej scenie, w jednym miejscu.

Tu Edyta Bartosiewicz, która rozpoczynała swoją artystyczną działalność pod koniec lat 80-tych z zespołem Holloee Poloy. Muzycy nie ograniczali się do jednego gatunku, inspirowali się funkiem, rockiem, jazzem i awangardą. Potem Edyta postawiła na własne kompozycje i już w 1992 roku ukazała się jej pierwsza solowa płyta – ‘Love’. W lipcu 2021 roku Edyta Bartosiewicz zagrała z nowym zespołem bardzo dobrze przyjęty koncert na festiwalu w Jarocinie. Jak mówi sama artystka, płytą ‘Ten Moment’ rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu artystycznym. A teraz? Hmmmm…. Moment???

Foto © Tomasz Czernek

Koncert zorganizowała Agencja Voices – Producent naprawdę Energetyzujących Wydarzeń Muzycznych. Dziękujemy za zaproszenie.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content