Rockowe Kobiety – Agnieszka Chylińska w katowickim Spodku

Rockowe Kobiety Powracają – Kobiety Mają MOC! Na jednej scenie Edyta Bartosiewicz – Agnieszka Chylińska – Patrycja Markowska! Jedyny taki koncert w Polsce – Spodek 29 stycznia 2022 – Święto Wszystkich Rockowych Kobiet!

To była już 4 edycja koncertu Rockowe Kobiety i po raz kolejny z najlepszymi, rockowymi kobiecymi głosami w Polsce. Pełne energii trzy oddzielne jednak jak bardzo ze sobą powiązane koncerty na jednej scenie, w jednym miejscu.

Agnieszka Chylińska – wokalistka i rockmenka z 10 płytami na koncie, autorka książek, osobowość telewizyjna, autorka bestsellerowej literatury dziecięcej. Charyzmatyczna, bezpośrednia, wyrazista. To zasadniczo tyle można o Agnieszce dowiedzieć się z mediów związanych z muzyką, kulturą itp. Gdzie zatem szukać istotnych informacji o Agnieszce Chylińskiej? Już odpowiadam. We wszelakich mediach związanych z badaniem kosmosu, badaniami nad energią jądrową, samonapędzających się organizmach, kontaktach z kosmitami a nawet zaświatami. „Ziemsko” nie da się jej opasać….

Mogę tylko dodać, że Agnieszka w tym roku również świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej i gra największą Trasę Koncertową. A w listopadzie 2019 miała również miejsce premiera siódmej książki Agnieszki, zatytułowana „Giler, Trampolina i reszta świata”, w 2020 roku kolejna z cyklu pt. „Anka Skakanka”.

Foto © Tomasz Czernek

Koncert zorganizowała Agencja Voices – Producent naprawdę Energetyzujących Wydarzeń Muzycznych. Dziękujemy za zaproszenie.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content