Recital online Aleksandra Talkowskiego!

Nie ma że dalej pandemia, nie ma, że leniuchujemy! Dzisiaj o 20 ubieramy się elegancko, nalewamy wina do kieliszków i nastawiamy komputery na magiczny recital Aleksandra Talkowskiego!

Dzisiaj (15.05) o 20 zapraszamy na recital online Aleksandra Talkowskiego w Teatrze Szczęście. W repertuarze usłyszymy piosenki ze spektaklu #OSIECKA (o którym pisaliśmy w Muzycznym Krakowie) , piosenki z Kabaretu Starszych Panów, piosenki z bajek, kompozycje własne i kilka premierowych wykonań prosto od świeżo upieczonego magistra sztuki. Możecie na własne oczy przekonać się o talencie Olka, o którym już kilka razy wspominaliśmy na Muzycznym Krakowie.

Nie może Was zabraknąć, a po transmisji nie zapomnijcie podzielić się z nami wrażeniami z recitalu!

Poniżej zamieszczamy link do bezpłatnej transmisji na żywo:
https://www.facebook.com/events/536036580639670/

Poniżej zdjęcia Aleksandra Talkowskiego ze spektaklu #Osiecka …. (na żywo – nie online)

Foto © Andrzej Wodziński – agencja fotograficzna Muzyczny Kraków


#3majmysięrazem | fotografia Kraków | psychoterapia online w Warszawie | adwokat online Gliwice

Default image
Anna Maria Tryba
Technolog chemiczny, absolwentka Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej, obecnie doktorantka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH. W ramach swojej pracy doktorskiej pracuje nad otrzymaniem biomateriałów do zastosowań stomatologicznych. Z zamiłowania korepetytor z chemii, popularyzator nauki i publicystka. Na co dzień publikuje w takich czasopismach jak: Tatry, Witkacy!, TEMI, Tygodnik podhalański. Zafascynowana postacią Witkacego, kulturą podhalańską, teatrem i górskimi wędrówkami.