Raz Dwa Trzy – koncert w Nowochuckim Centrum Kultury, 17 maj 2019

Zespół Raz Dwa Trzy – “Młynarski ” zabrzmiał na deskach Nowochuckiego Centrum Kultury prezentując kultowe piosenki z repertuaru Wojciecha Młynarskiego .

“Trudno nie wierzyć w nic”, “Jesteśmy na wczasach”, “Idź swoją drogą”, to tylko kilka przykładów niezapomnianych piosenek jakie zostały wyśpiewane 17 maja w NCK . Adam Nowak nie zawiódł i standardowo zabawiał publiczność inteligentnymi i mocno przemyślanymi wypowiedziami. Koncert był fascynującą podróżą po muzycznym świecie zespołu.

Nie bez przyczyny można nazwać ich repertuar “ważnymi piosenkami” albowiem opowiadają o codziennymi życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy, zadają pytania o sens życia. Przekonują Nas do wiary bądź niewiary.

Koncert dojrzały. Dokładnie tak mogła bym go podsumować jednym krótkim zdaniem. Profesjonalny. Muzykę słychać było idealnie z każdego końca sali, muzycy idealnie dostrojeni i oczywiście sala wypełniona po brzegi fanami.

Cytując Adama Nowaka : Dziękuję za wypowiedź ” 🙂

Dziękuję również mojemu tacie, który “zaraził” mnie twórczością “Raz, Dwa, Trzy” a i ich muzyka gra w mojej duszy tak samo jak jemu 🙂

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Małgorzata Rzeszutek

Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.

Skip to content