pytanie – konkurs – nagroda

Konkurs – a właściwie pytanie do naszych czytelników. Bardzo proste, odpowiedź tez powinna być prosta “o czym chcecie Państwo przeczytać w serwisie Muzyczny Kraków? Prosimy o 2-3 zdania.

Autor najlepszej sugestii otrzyma Zaproszenie dla 2 osób na “Stealpot Live On Beats – koncert do filmu niemego TRAWA (1925)” w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, 31 maja o godzinie 18.00 /więcej informacji na temat tego wydarzenia/.

Bardzo zależy nam na poznaniu opinii naszych czytelników. Mamy świadomość że pewne tematy mogą nam umykać, dlatego prosimy o pomoc. Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma zaproszenie dla dwóch osób na bardzo interesujące wydarzenie. Zwycięzcę wybierze, bardzo subiektywnie redaktor naczelny serwisu.

Odpowiedzi należy kierować na adres e-mailowy: kontakt@muzyczny-krakow.eu, lub za pomocą “formularza kontaktowego” Prosimy o staranne podanie mailowego adresu kontaktowego nadawcy, w przeciwnym razie nie będziemy mogli skontaktować się w celu przekazania nagrody. Zamknięcie zgłoszeń 30 maja o godzinie 17.00


No i mamy sugestie, która tylko potwierdziła nasze wcześniejsze przemyślenia. Otóż w najbliższym czasie Muzyczny Kraków zajmie się muzyką ulicy – czyli “ulicznymi grajkami” … Jest ich w Krakowie wielu a kilka osobowości wartych jest opisania. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy.

 

 

Podziel się swoją opinią
Andrzej Wodziński
Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.

Skip to content