Premiera teledysku KOCHAM WOLNOŚĆ – Nowohuckie Centrum Kultury

Nie ma nudy w… domu! #65. Jeśli możecie sobie obecnie pozwolić na luksus niewychodzenia z domu, bardzo się cieszymy i spieszymy z prawdziwie kulturalną pomocą, jeśli dopadłaby Was nuda!

Premiera teledysku KOCHAM WOLNOŚĆ

Już jutro zaprezentujemy PREMIEROWY teledysk KOCHAM WOLNOŚĆ – w nowej, wyjątkowej odsłonie z okazji 20. rocznicy tragicznej śmierci autora jej tekstu, lidera Chłopców z Placu Broni – Bogdana Łyszkiewicza.

Bogdan Łyszkiewicz – lider zespołu Chłopcy z Placu Broni, multiinstrumentalista, kompozytor i autor tekstów. Legenda polskiej muzyki lat 80., zadebiutował w 1987 r. na festiwalu w Jarocinie. Do jego największych hitów należą „Kocham wolność”, „Jezioro szczęścia”, „Kiedy już będę dobrym człowiekiem” czy „Kocham Cię”. Zginął w wypadku samochodowym 23 czerwca 2000 r., nie zdążył wypromować wydanego miesiąc wcześniej albumu Polska.

Premiera teledysku:
wtorek (23.06.2020 r.), g. 20.00
Nowohuckie Centrum Kultury na Facebooku

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.