Popłyńmy znowu z Olkiem Talkowskim! Tym razem dosłownie, na BARCE

O Olku Talkowskim pisaliśmy na Muzycznym Krakowie nie raz, artysta nie daje o sobie zapomnieć tym razem zabierając nas… na BARKĘ!

Zapraszamy na drugi recital artysty, tym razem koncert odbędzie się na krakowskiej BARCE na Wiśle. Czyż to nie romantyczne i piękne okoliczności do posłuchania muzyki, nawet jeśli online?

Co tym razem w repertuarze?

To co lubimy najbardziej! Piosenki z Kabaretu Starszych Panów, Agnieszki Osieckiej, z bajek Disney’a, oraz…. utwory autorskie samego Olka!

Realizacją recitalu zajmuje się nowo powstała platforma streamingowa ARTLIVE, reżyserią wydarzenia Łukasz Fijał, a dodatkowo dołączy do koncertu gitarzysta Grzegorz Kosowski.

Będzie pięknie!
Zapraszamy już jutro 29.05 o 20.30!

https://www.facebook.com/events/2554268284822002/?active_tab=about

Default image
Anna Maria Tryba
Technolog chemiczny, absolwentka Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej, obecnie doktorantka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH. W ramach swojej pracy doktorskiej pracuje nad otrzymaniem biomateriałów do zastosowań stomatologicznych. Z zamiłowania korepetytor z chemii, popularyzator nauki i publicystka. Na co dzień publikuje w takich czasopismach jak: Tatry, Witkacy!, TEMI, Tygodnik podhalański. Zafascynowana postacią Witkacego, kulturą podhalańską, teatrem i górskimi wędrówkami.