komunikaty wydarzenia Kraków 14 kwietnia 2015

Polikultura- komu? Po co?

polikultura 2015Przygotowania do III edycji Festiwalu Kultury i Mediów, który odbędzie się w dniach 29 – 31 maja na krakowskim Zabłociu, trwają od kilku miesięcy. Organizatorzy wydarzenia to ludzie z całej Polski, studiujący zarządzanie kulturą i mediami na Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kolejnym krokiem ku realizacji festiwalu jest udział w akcji crowdfundingowej, poprzez platformę PolakPotrafi. Ma ona na celu zebranie funduszy na zaplecze techniczne, a przy większej sumie – na dodatkowe nakłady promocyjne, by jeszcze bardziej zwiększyć widzialność Polikultury.
Akcja ma walory edukacyjne i społeczne. Organizatorzy chcą pozostać w jak największym stopniu niezależni i zrealizować festiwal przy wsparciu oddolnym. Jednocześnie wierzą, że razem mogą wpływać na przestrzeń miasta, odkrywać jego historię i kształtować przyszłość. Zabłocie jest dla wielu wciąż nieodkrytym miejscem; mało którzy turyści “zapuszczają się” dalej niż do Fabryki Schindlera i MOCAK-u.

Wyzwania wiążące się z organizacją profesjonalnych wydarzeń to nie fraszka, jednak z Twoją pomocą naprawdę może się udać! Nie wahaj się i daj od siebie tyle, ile możesz! Twój wkład jest niezwykle cenny, to właśnie dzięki niemu festiwal będzie mógł się odbyć.
Zapraszamy do wsparcia III edycji Festiwalu Kultury i Mediów – POLIKULTURA! ”

POLIKULTURA na PolakPotrafi.pl

Więcej informacji o projekcie:

Strona internetowa Festiwalu POLIKULTURA

Muzyczny Kraków wspierał Festiwal w ubiegłorocznej edycji – robi to i teraz!

podobne publikacje