Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Patrick The Pan – Trzy.zero Fotorelacja z koncertu w Zet Pe Te 17.01.2019

Patrick the Pan a właściwie Piotr Madej, rozpoczął trasę koncertową promującą jego nowy album Trzy.zero. Jako rodowity Krakowianin nie mógł nie zacząć właśnie od Krakowa.

Koncert zgromadził rzesze fanów artysty, którzy znali każdy tekst piosenki z jego nowej płyty. Zaskakujące jest to, że tak młody artysta ( 30-stka to dopiero początek życia, tak mówią), posiada tak ogromne pokłady wrażliowści i urokliwą melancholię w głosie . Płyta jest z pewnością odzwierciedleniem kawałka jego życia, swego rodzaju pamiętnikiem… zapisem chwil. Piotr jest artystą który zawdzięcza wszystko wyłącznie sobie, swoim zdolnościom i własnej pracowitości. W zaciszu krakowskiego pokoju sam stworzył materiał do pierwszego debiutanckiego albumu który pozwolił mu na dalszą realizację.

Brawo Piotr!!! Jesteśmy dumni , że tak zdolni artyści wyłaniają się spod krakowskiego kapelusza.

 

Dziękuję Patrick the Pan za zaproszenie .

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content Click to listen highlighted text!