Nowy projekt uczestników Must Be The Music – Sweetie And The Boys

Uczestnicy m.in. 6 edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka, a także byli członkowie takich zespołów jak Terra Bite, Loa Karma czy Honker powołali do życia nowy projekt, na czele którego stanęła filigranowa wokalistka z bardzo mocnym głosem.

Utwór “Zaczekanie” to debiutancki numer projektu Sweetie and The Boys – pop-rockowej formacji, w której za mikrofonem stanęła znana z mocnego, rockowego głosu w stylu Agnieszki Chylińskiej czy Kasi Nosowskiej – Ola Trojniarz, która wcześniej zasilała szeregi rockowej ekipy “Znikający Punkt”. na gitarze usłyszymy Tomka Malinowskiego, udzielającego się m.in. w blues-rockowym “Honker”, a na perkusji zasiada Michał “Kojot” Kolasiński, którego poprzedni skład- Terra Bite – mogliśmy oglądać w półfinałach 6 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka.

Teledysk zapowiada płytę, nad którą aktualnie pracują muzycy, a produkcją zajmuje się basista ekipy – Damian Trojniarz. Pomimo debiutu w tym składzie, wszyscy muzycy mają za sobą bardzo wiele koncertów i spore doświadczenie.

“Każdy z nas jest trochę z innej bajki, ale wszyscy lubimy dobrą, koncertową muzykę. Od wokalistek często oczekuje się cukierkowego głosiku i śpiewania o bzdurach. Zupełnie nie interesuje mnie ta droga” – śmiało przyznaje 26-letnia frontmanka kapeli.

Sweetie And The Boys rozpocznie sezon koncertowy na przełomie kwietnia i maja występem w rodzinnym Kędzierzynie-Koźlu na festiwalu Koz All Music Festival. Muzycy zapowiadają debiutancką płytę jeszcze w tym roku.

Default image
Dżemila Smajkiewicz
Z muzyką związana od zawsze choć nie zawsze z własnej woli – począwszy od szkoły baletowej jako dziecko, szkoły muzycznej – klasy pianina, fascynacje rockowo-metalowe w okresie nastoletnim, aż po szalone imprezy salsowe w wieku dorosłym. Po latach niezachwianej wiary we własny talent twórczy, w końcu porzuciła instrumenty wszelakie na rzecz zostania po prostu odbiorcą muzyki; koneserka muzyki bardzo różnej, szczególnie: classic rock, blues, trip hop, reggae, chillout, depresyjny pop muzyka filmowa. I innej niesklasyfikowanej…