Nothing But Thieves – Fest Festiwal w Chorzowie

Nothing But Thieves w dniu 11 sierpnia 2022 roku, wystąpili na kolejnej edycji Fest Festiwalu w Chorzowie dając fanom… rewelacyjny koncert!

Brytyjczycy z Nothing But Thieves zagrali w Polsce! Nareszcie! Oj kazali na sienie trochę czekać. Ale nie ma się co dziwić. W końcu, grupa swoją popularność katapultowała w kosmos i to z prędkością światła. Nothing But Thieves zagrali koncerty dla ponad 150 tysięcy osób w tym w londyńskim Alexandra Palace, sprzedali ponad 700 000 albumów i zdobyli 750 milionów odtworzeń i… etykietkę jednego z najlepszych obecnie zespołów rockowych na świecie.

Dlaczego tak to poszło? Bo Nothing But Thieves gra pełną pasji, opartą na gitarowych riffach muzykę, która łączy indie rockowe elementy z popową wrażliwością. A za co jeszcze fani kochają Nothing But Thieves? Za szczerość, mocne riffy, mocny głos Conora Masona ale chyba przede wszystkim za kompletnie szalone koncerty, na których publiczność bawi się do upadłego. Nie bez podstaw mają renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie.

Nothing But Thieves jest nie tylko dla mnie osobiście czołową światową kapelą, ale po ilości i reakcji publiczności zebranej na ich koncercie w ramach Fest Festiwalu, potwierdzam. To absolutna światowa gwiazda!!!

Foto © Tomasz Czernek. All rights reserved.

Podziel się swoją opinią
Tomasz Czernek
Tomasz Czernek

Wiatr we włosach, przestrzeń w oku, wolność w głowie. ...dlatego włazi wszędzie tam gdzie nie wolno i potem się tłumaczy. No chyba ...że się uda. Kocha góry, gdzie się wspina, biega a nawet mieszka. Wszędzie gdzie idzie zabiera muzykę lub idzie tam skąd ona wypływa. Dużo mówi, jednak to poprzez zdjęcia pokazuje świat jaki widzi i muzykę jaką słyszy. Wszystko to zmielone z duszą artysty. Za nic nie chce robić zdjęć temu co widzi każdy. Biega za zdjęciem, z którego da się usłyszeć dźwięk, poczuć zapach, złapać oddech, skraść emocje... dostać życie!

Skip to content