Noc na Kazimierzu – Kukurba&Słowiński Project, Krakowski Festiwal Filmowy

Noc na Kazimierzu to stały Fragment Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Magia filmu spotyka się z magią muzyki, Krakowa i krakowskiego Kazimierza. Hm … magia? Magię tworzą ludzie którzy się tam spotykają. To niesamowite przeżycie emocjonalne, estetyczne i intelektualne. W tym roku w wersji online …. (brrrr). Wszyscy mamy nadzieję, że za rok, spotkamy się w realnym świecie.

W krakowskiej Alchemii wystąpił Kukurba&Słowiński Project. Tomasz Kukurba, wybitny artysta, frontman zespołu Kroke, altowiolista grający również na flecie, wykonawca charakterystycznych wokaliz i Stanisław Słowiński – czołowy polski skrzypek jazzowy.

Koncert wyjątkowy, klimatyczny i energetyczny. Nie lubię relacjonować takich wydarzeń, ponieważ poziom emocji wymyka się z możliwości opisowych. Na szczęście, koncert można obejrzeć poniżej … nie, ten koncert obejrzeć trzeba. Tomasz Kukurba i Stanisław Słowiński z zespołem.

Wydarzenie jest częścią:

Foto © Magdalena Woch – archiwum Muzycznego Krakowa

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.