Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Na deszczową jesień – “MOJE UKOCHANE” Andrzeja Roga!

Przyszła jesień i to niestety przez ostatnie dni w tej odsłonie mokrej i posępnej. Jednak są na to pewne sposoby. Poza wieczorami spędzanymi pod kocykiem z czekoladą, bardzo dobrze na przetrwanie tego czasu, sprawdza się…MUZYKA. Muzyka bliska naturze, bliska życiu, bliska upływającemu czasowi. A zatem? Utwory z cyklu Moje ukochane w wykonaniu wybitnego krakowskiego aktora- Andrzeja Roga!

Moje ukochane to piosenki, które utkwiły głęboko w pamięci Andrzeja Roga mimo upływającego czasu. Odcisnęły swój głęboki ślad, który możemy usłyszeć w jego interpretacji. Utwory te swą siłę i wyrazistość czerpią z tradycji. Jedne pochodzą “z łąk nieobeszłych”, inne spod skalistych turni, jeszcze inne pamiętają przedwojenne place i podwórka krakowskiego Kazimierza.

Myślę, że jesień to idealny czas, aby wsłuchiwać się w słowa piosenek. A te utwory to wyśmienite gawędy i poczucie radości ze spotkania serce w serce. A wszystko z muzykami z zespołu m.o.l.o. którzy lubią ze sobą grać i to się nie tylko słyszy, ale najważniejsze, również czuje!

Andrzej Róg – śpiew, gitara
Jacek Hołubowski – akordeon
Mateusz Pliniewicz – skrzypce
Piotr Skupniewicz – klarnet

Na nastrojowe jesienne wieczory udostępniam na początek dwie z wielu części Moich Ukochanych 🙂

Default image
Anna Maria Tryba
Publicystka. Redaktor prowadząca dział teatralny na portalu Muzyczny Kraków. Na co dzień publikuje w takich czasopismach jak: Tatry, Witkacy!, TEMI, Tygodnik podhalański, Migotania. Zafascynowana postacią Witkacego, kulturą podhalańską, teatrem i górskimi wędrówkami.
Skip to content Click to listen highlighted text!